Къде във Варна има качествени спални комплекти?

  • 1 850
  • 1
Помагайте, че искам да купя на моето момче спален комплект за подарък. Има един магазин на червения площад, българско производство са завивките, но не знам как са като качество. Никога не съм купувала и не знам какво да търся и избера.
Един колега каза,че турските били най-добри....
Дайте ми идея.   Hug
Виж целия пост
# 1
Да,турските са най-хубави!Става дума за фирмата ТАС (произнася се ТАЧ),аз имам от памучния им сатен и съм страшно доволна,да не говорим пък колко са красиви  Heart Eyes Обаче памучният сатен е най-скъп-един двоен комплект струва м/у 130 и 150 лв. Има и памучни варианти,които също са страшни и са по-евтини-към 80-100лв.Най-добрите цени на тази марка ще намериш в магазин "Дом на пердето",който се намира на кръстовището на Образцов дом-точно по диагонал на самия дом.Спалното бельо е на 2-рия етаж. Има още едно място,където продават много оригинални чаршафи,а мисля даже,че там има и на още по-ниски цени,но други марки.Непременно иди и там да разгледаш.Това е до Спортна зала.Обяснявам:където е магазин Мамбо,че срещу него нали има редица от алуминиеви магазинчета-едно от тях е за спално бельо. И накрая,в самата Спортна зала,като влезеш,веднага в ляво,има магазин за такива неща,има огромно разнообразие от чаршафи.
Успех,дано съм ти била полезна и намериш каквото търсиш   bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия