Смущения в съня

  • 777
  • 2
Здравейте момичета! Пиша ви, защото съм много уплашена!
Проблема е такъв: преди две нощи към 4 часа се чу силен трясък в нас, бебка се събуди с крясък почти и не можа да се успокои близо 2 часа. Започнахме да затваряме вратата на стаята, за да няма шумове и става много задушевно  Close
Безпокои ме най-много това, което е и причината да питам: започна да се буди като по часовник на 3 часа, за да се кърмим. Няма пауза, няма почивка. Събират се около 9-10 хранения, а аз се страхувам да не сме си увредили нещо детенце- да заеква в бъдеще или други подобни проблеми, за които даже и не знам. Иначе спеше нощно време поне 6 часа хубав дълбок сън, а сега е като зайче
много ме е страх и кърмата ми да не спре

е, това е, изплаках се толкова рано сутринта, но не знам към кого друг да се обърна
Виж целия пост
# 1
Здравей, моят проблем е подобен ипродължава вече доста време .Синът ми в момента е на 10 м, а сънят ми е тотално разбит ,но нетова е страшо , свиква се.От 1м . до 4м . сме се хранили през нощта, 5м. си спеше и отново от 6м. та досега се кърмим през нощта поне два пъти . Този маратон ме изморява много и това наложи той да спи между нас на спалнята ,но така е по-спокоен .Незнам какво бих правила, ако кърмата ми спре, това е единственото ми спасение.Попитах личния лекар ,каза че било от зъбите, но те не растат непрекъснато нали.Страхувам се ,че ще свикне да спи при нас и че няма да иска да спи в детската стая в бъдеще.Събужданията му в никакъв случай не са предизвикани от някакъв шум.Единствено се надявам нещата да отшумят с възрастта и с отбиването. Praynig
Виж целия пост
# 2
spored men -az sum go kurmila 9mes.moia sin 1meses spe6e mnogo sled tova zapo4na da se budi po2-3 putiza da su4e nakraia go vzimah pri men i si go hranih v moeto leglo,zaspiva6e t raz ako sa mnogo mlki tursiat mirizmata na maika si toplinata i gu6kai te gi neka da spiat pri vas sega sme na blizo 3 godini i si znae leguseto ostavete pirodata si znae,po vprosa s kurmata kolkoto pove4e gi kurmite ako vsi4ko e normalno ste imate pove4e kurma ,az vse oste imam hem biah okolo godina v depresia sled silen stres (napravi mi gur4 ot temperatura)i kurmata radvam se ne spria.Taka 4e gu6kaite se obi4ai te beb4ovsi i smelo napred
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия