бебешки дневник

  • 1 040
  • 9
[size=14pt] здравейте мами, преди около месец бях попаднала на линк
качен във форума от една от мамите за сваляне на бебешки дневник, не беше на български но смятах да си го преработя само че тогава нямах много време и демо велсията изтече и сега не се сещам адреса да си го дръпно отново newsm78. Много ве моля ако някой си го е дръпнал да ми каже от къде, благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1
http://www.freedownloadscenter.com/Information_Management/Diary_ … ary_Download.html  Peace
Виж целия пост
# 2
Обаче като го инасталирам и му вкарам "ключа", уж ме поздравява за успешния опит,  пък после като искам пак да го отворя пак почваме отначало-пак инасталации, пак ключ, пак поздравления и пак ми тече пробния период, не ми се получват нещо нещата-знаеш ли защо така?
Виж целия пост
# 3
и при мен първия път стана така, но се оказа, че трябва да изчакам повечко да се зареди на екрана. и стана
Виж целия пост
# 4
Обаче като го инасталирам и му вкарам "ключа", уж ме поздравява за успешния опит,  пък после като искам пак да го отворя пак почваме отначало-пак инасталации, пак ключ, пак поздравления и пак ми тече пробния период, не ми се получват нещо нещата-знаеш ли защо така?

А ключа откъде го взимаш newsm78
Виж целия пост
# 5
Съпругът ми беше изтеглил преди време някаква програмка, която ти намира регистрационните ключове за всякакви хакнати програмки, но ако искаш да знаеш коя точно е програмката трябва да питам, че и идея нямам кое от всичко по компютъра е тя.
Виж целия пост
# 6
И аз си го свалих,ама къде се намира тоя ключ? Не го въвеждам...пиша си по дневника и като искам да изляза всичко се изтрива и трябва пак наново да го инсталирам...
Виж целия пост
# 7
Аз пък си пиша в едно красиво бележни4е,когато и както искам и нищо не ми се изтрива...
Виж целия пост
# 8
И аз търся този ключ....моля ви кажете го!
Виж целия пост
# 9
Аз също си имам дневниче newsm74(само за 15левчета) и не се тормозя излишно като вас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия