Матрак за спалня

  • 1 178
  • 16
Моля да ме извините ако вече има такава тема, но търсачката отново не работи.Та на въпроса, предстои ми пълно обзавеждане на спалня и общо взето съм харесала спалнята и гардероба, но незнам какъв матрак да взема. Където отидем всеки дава различни мнения. Затова ще съм ви благодарна ако споделите личния си опит като марка, вид на матрака, и евентуално цена. newsm78
Виж целия пост
# 1
Напиши твърд или мек матрак предпочиташ,на какъв ти е удобно да спиш.Аз и мъжа ми например предпочитаме твърд,което доста стесни избора,когато купувахме матрак.
Виж целия пост
# 2
http://www.matrax.bg/prod_mat_duoflex.html  newsm10 . Ползваме го 3-та година и не е мръднал. Цените са в зависимост от размера, но не са ниски.  Confused
Виж целия пост
# 3
  Пенолатексов на Бяла Peace
Виж целия пост
# 4
Нашия е на HappyDreams, стандартен, средно твърд и сме много доволни.
Виж целия пост
# 5
Съветвам те да заложиш на Елит с пруинките в отделни чорапчета 365 лв- 144/190 5 г гаранция Предимството е че не чувсваш че друг човек спи до теб, става,ляга. особено е удобен, кръста ти почива .На обикновените матраци при разлика в теглото единия се изсулва към другия тук няма такова нещо.а има зимна и лятна страна. Успех!
Виж целия пост
# 6
vev от къде го купи този матрак.Извинявам се,че се намесвам в темата,но и на мен ми предстои такава покупка  bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз те съветвам за матрак от пенолатекс на Бяла Peace
Аз съм се спряла на него,пробвах го в магазина ,като си полежах на него 1 час и се чувствах страшно удобно.Като материал и удобност са като на Магнифлекс,но там цените са #Crazy
Мога да ти дам тел.в Русе/Бяла/0817.31.29
Варна-052.50.20.25
Виж целия пост
# 8
на каква цена са тези пенолатексовите матраци
Виж целия пост
# 9
Ами, размер 200/180см. е 460 лв.
Виж целия пост
# 10
Забравих,това е цената за луксозна дамаска с цип.Има и дамаски с борд,но те не ми харесват.Тази мисля,че е по лесна за пране.Отваряш ципа и переш,а тези с борд не се маха калъфа.Просто не може.От хигиенична гледна точка ,този ми е по на сърце.И изглежда много по добре,когато не е покрит с чаршаф Party
Виж целия пост
# 11
А в Бургас откъде мога да намеря такъв матрак
Виж целия пост
# 12
Аз също съм за пенолатекс-Бяла.Много съм доволна.НЕ СКЪРЦА,НЕ МРЪДВА ПО ВРЕМЕ НА....... Mr. Green
Цената на която аз го взех беше малко на промоция /около 470 лв при размер 180/200/
Виж целия пост
# 13
http://www.ekon-bg.com/latex/menu3_1.html
Това е сайта на фирмата, имат и бои и пенолатексови матраци и възглавници. Но фабриката няма да работи до средата на януари, така че ако нямат размера в дистрибуторската мрежа ще се чака за поръчката.
Виж целия пост
# 14
Нашият е HappyDreams, Imperial - има пружини, зимна и лятна страна. Вече точно 4 години го ползваме и няма никакви проблеми, не скърца Wink, не се усеща друг като става/ляга, определено не се търкалям към по-тежката половинка от семейството. Това последното може да се дължи и на факта, че аз си спя залепена до него  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия