кашлица след 7 дни зинат

  • 3 288
  • 8
Всичко започна със силна влажна кашлица - дори не можеше да спи от нея. Нослето както винаги си бише силно запушено и течащо. На носния секрет откриха СТафилококи /ареус или нещо такова/ - предписаха ни зинат за 7 дена и бактробан за 10 дена.Антибиотика го свършхме преди 2 дена, имаме още един ден бактробан. Нослето спря да тече, но остана запушено. Кашлицата силно намаля, но макар и рядко все още я има. Чудя се това някаква остатъчна кашлица ли е , която сама ще затихне или не сме излекувани и всичко пак ще се върне?
Забравих да кажа , че по принцип сме си винаги с течащ и запушен нос/ но преди не се засичаха бактерии - пиехме зиртек, който горе - долу помагаше/.Но без кашлица.
Дано да се оправи, не ми се ще пак да го тъпча с АБ.
Виж целия пост
# 1
При нас се получава така и в повечето случай е остатъчна кашлица, която в последствие отшумява. Дано и при вас отшуми. Успех и да се оправяте.
Виж целия пост
# 2
да давам ли нещо за тая  кашлица newsm78
след колко време изчезва при вас nbaharowa
Виж целия пост
# 3
По същия начин след Зинат сина ми кашляше и му предписаха Хустагил.След около седмица кашлицата спря.
Виж целия пост
# 4
По същия начин след Зинат сина ми кашляше и му предписаха Хустагил.След около седмица кашлицата спря.
Малкия пи хустагил успоредно с АБ, някъде към шест дена. Мога ли да продължа да го давам? newsm78
Виж целия пост
# 5
По принцип не давам нищо, до 3-4 дни намалява и отшумява, но ако при вас продължи консултирай се с лекар.
да давам ли нещо за тая  кашлица newsm78
след колко време изчезва при вас nbaharowa
Виж целия пост
# 6
Аз давах Хустагил докато свърши,3пъти дневно/на големия син/.
Виж целия пост
# 7
А рентгенова снимка правихте ли?
Племенницата беше болна, с кашлица и хрема, изписаха и Зинат за 10 дни. Кашлицата продължи, заведохме я на рентгенова снимка и се оказа пневмония Sad. Сега е на инжекции.
Не искам да те плаща, но една консултация с лекар няма да ви навреди. Ако лекарят прецени, след като преслуша детето, може да ви изпрати на снимка. В момента при нас върлува вирусна пневмония, която не се чува на слушалка.
Желая ви скорошно оздравяване  bouquet
Виж целия пост
# 8
А рентгенова снимка правихте ли?
Племенницата беше болна, с кашлица и хрема, изписаха и Зинат за 10 дни. Кашлицата продължи, заведохме я на рентгенова снимка и се оказа пневмония Sad. Сега е на инжекции.
Не искам да те плаща, но една консултация с лекар няма да ви навреди. Ако лекарят прецени, след като преслуша детето, може да ви изпрати на снимка. В момента при нас върлува вирусна пневмония, която не се чува на слушалка.
Желая ви скорошно оздравяване  bouquet
Водихме го на лекар и тя ни каза , че се оправя. А и по принцип нямаше температура, нито хрипове, нито гърлото му беше червено. Тя отдава всичко на бактерията в нослето, която може да е слезнала и в гърлото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия