Да си вадя ли такава карта?

  • 1 344
  • 9
Имам предвид това Някой има ли такава карта, имал ли е и дали има смисъл да си вадя? В неделя ще пътувам за САЩ и сега ми хрумна, че може да ми е полезна, но като се порових какви намаления ми дава, в сайтовете бяха посочени само за студентските карти ISIC. Дали има разлика, т.е. едната да важи на някои места, а другата не Thinking
Виж целия пост
# 1
Аз съм пътувала с ISIC из Европа и ми беше от полза. Прецени си дали намаленията, които ползваш си заслужават таксата за картата.
Виж целия пост
# 2
Благодаря pepelyashka. таксата е само 10лв. но трябва да ходя до София или да се поразтърся за други места, където правят такива. идеята беше, че навсякъде пише за студентските карти а тази е младежка и не ми стана ясно дали намаленията са същите
Виж целия пост
# 3
Дано някой отговори от американските момичета. И мен ме чака ходене до Америка и се чудех дали с моята холандска студентска карта ще мога да ползвам намаления или  там няма такива неща.... newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз имах преди такава карта ( даже няколко пъти), получавала съм намаление на самолетни билети( най-изгодното от цялата работа, защото бяха -50%), за музеи и т.н.
Имай предвид, че и да си студент има ограничение за възрастта, само дето не си спомням колко беше, ама май 25 г. Спомням си, че младежката не беше изгодна, ама не помня защо..преди доста време си вадих.
В офисите на повечето туристически агенции правят такава карта, не е нужно чак до София да ходиш, просто разпитай.
Виж целия пост
# 5
Tandoori 50% намаление за самолетни билети Shocked би било чудесно. на нас в момента детското ни намаление е едва -100Е. А за студентските лимита наистина е 25г. Стига да открия агенция тук, която ги прави ще си извадя, лошото е, че навсякъде пише какво намаление ти дава студентската карта, а за младежките не пише нищо. Това не е проблем Party Дано само излетим  Praynig, че с това време в БГ вече ми побеляха косите от притеснения.
Весели празници на всички и големи подаръци Hug
Виж целия пост
# 6
Аз също съм ползвала такава карта - студентска. По мои спомени имаше възрастови ограничения до 25 г., но за младежката карта нищо не си спомням. Ползвах доста голямо намаление за самолетни билети и музеи, забележителности в различни държави. Може да е било 50%, както каза Тандури. Признаваха картата навсякъде. Доколкото разбирам, самолетни билети вече сте купили, но може да ви е полезна занапред.
Виж целия пост
# 7
И аз съм ползвала такава, но студентска.
Основното намаление беше за самолетни билети.
+ изложби, музеи, кина

Не знам дали има смисъл от младежка.
Ако единственото, което показва картата е че си под определена възраст,
можеш да го покажеш и с паспорта си. 
Виж целия пост
# 8
Прави сте, трябвало малко по-рано да се сетя да я извадя и тогава щеше да е студентска Simple Smile, но нищо, и тази дава намаления, но по-малко и по-малки. В Габрово естествено не намерих къде да извадя такава, въпреки че звънках на няколко агенции, сигурно има някъде, но докато намеря... Извадиха ми от София задочно, т.е. пратих им документи по email и вече имам карта Sunglasses мерси на всички за инфото
Виж целия пост
# 9
Tandoori 50% намаление за самолетни билети Shocked би било чудесно. на нас в момента детското ни намаление е едва -100Е. А за студентските лимита наистина е 25г.

Ами по спомен различните самолетни компании даваха
 различен процент, но най-големия беше 50% на Бритиш ако си спомням правилно. Аз заради това си вадих най-вече картата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия