много силно и вече доста често главоболие-помогнете!!!!

  • 5 453
  • 21
здравейте момичета,
вече не знам какво да правя.Почти всеки ден ставам със много силно главоболие, повръща ми се от силната болка, минава ми само като изпия едно прахче Аолин, с който знам че не бива да се прекалява, но докато преди ми минаваше и с Acefein, вече не става. Бихте ли ми казали къде в София да отида на невролог? преди половин година ми откриха шипове на врата, и сега може би от това че е по-студено ме болят почти постоянно, може би и главоболието донякъде е свързано и с това.
дайте ми съвет за добър невролог?
мерси много
Виж целия пост
# 1
освен невролог, е добре да си видиш очите и най-вече кръвното/ на мен от него ми се повръща, боли ме глава и не ми е добре/.
Виж целия пост
# 2
може би наистина имаш нужда от невролог, но все пак искам да ти кажа, че мъжа ми страдаше също от почти всекидневно главоболие и отиде на кардиолог, пуснаха му кръвни изследвания, оказа се висок холестерол и високо кръвно (иначе е на 28 години Rolling Eyes). веднага щом заопчна да пие хапчетата за кръвното и вече 20 дни не го е боляла глава.
просто ти го казвам, за да имаш предвид, че и това може да е причина.

за шиповете ти препоръчвам да посетиш Емилия Георгиева на стадион Славия, кинезитерапевт е, но е направо вълшебница!!!
Виж целия пост
# 3
Непременно консултация с добър невролог. Има различни видове главоболие. На първо време смени си възглавницата, на която спиш - не е добре да е много висока. Опитай сутрин да правиш упражнения за раздвижване на врата - бавно, без натиск. Помоли някой да те разтрие в областа на раменете и врата. Изпивай поне 2,5 литра вода на ден.
Виж целия пост
# 4
Препоръчвам ти проф. Янчева, работи в неврологията на 4-ти километър, но приема и в Медицински център Мана 
адрес:  София,  ж.к. Красно село,  бл. 208 вх.3 ет.1 ап. 1, тел.:  9554936. Много съм доволна.
Преди да отидеш на прегнед си вземи всички изследвания и снимки на вратните прешлени.
Виж целия пост
# 5
много Ви благодаря момичета,
аз досега винаги съм била с ниско кръвно, но и аз мисля че един от ппроблемите е в това че пич малко вода сигурно около половин литър на ден, просто не ми се пие. А иначе си взех специална възглавница, ортопедична, но не помага.
лошото е че по работата ми е такава че по цял ден стоя пред компютъра и пиша, и съм прегърбена.
Ще отида на невролог, а при тази проф. янчева може ли с направление? Ако не каква е цената на прегледа?
Виж целия пост
# 6
С направление трябва да я търсиш в "Специализирана болница за активно лечение по неврология и психиатрия Св. Наум ЕАД - София" в поликлиниката на 2-рия етаж е отделението. Моят съвет е да се обадиш в "МАНА" и да питаш колко струва прегледа - прецени си. Цената преди 2 год. беше 25-30лева. Изследванията( в твоя случай сигурно ще се наложат) тя ще ти ги изпълни в клиниката - там има много добри специалисти и апаратура . Ако искаш пиши ми на лични.

Виж целия пост
# 7
 - Ако търсите истинско излекуване, а не само временно облекчение или продължителни процедури, това е само по силите на Класическата Хомеопатия.  Peace
Виж целия пост
# 8
Здравей, Valya! Искрено ти съчувствам. Често страдам от много силно главоболие и по точно мигрена. Дължи се на ниското кръвно и също така имам проблеми с очите. Не3пременно потърси лекарска помощ, за да ти облекчат болките, като знам какво е. Бързо оправяне! Peace
Виж целия пост
# 9
Невролог и преглед на всичко, свързано с главоболието.
Виж целия пост
# 10
Здравейте аз бях със същите проблеми.На всичкото отгоре имам и мигрена.Ще Ви  изпратя телефона на невролога който ми помогна.
Виж целия пост
# 11
Глава е туй, не е шега, консултацията със специалист е задължителна. Какъв - говори с личния си лекар. До тогава - ето нещо от бабините ми рецепти:
прави се черен чай, слагаш по 2 чаени лъжички мед и ябълков оцет. Загряваш сместа на котлона, оттегляш и вдишваш парите. Това е специално за хронично главоболие. Мисля, че не беше необходимо да завира, но на мен ми помогна. После се оказа проблем с кръвното от време на време, на нервна почва.
Ако пиеш по чаша от чая поне сутрин  и вечер (може и преди всяко ядене, аз го правя така) ще се почувстваш по-добре. Влияе на високо кръвно, наднормено тегло, разширени вени и като цяло повишава еластичността на кръвоносните съдове
Виж целия пост
# 12
много Ви благодаря пак момичета, Iva 33 може ли да ми изпратисх тел. на нежролога при който си ходила. а в кой град е? аз съм В София?след прзниците ще се заема сериозно с това че вече не се издържа.
мерси много пак и Ви пожелавам на всички Весели празници!
Виж целия пост
# 13
На мен често ми помага PARAKOFDAL.Пие се по 1 на ден ,защото е много силно.И моето май вече си е хронично,по някога като ме хване по 1,2 седмици е ужас.
Виж целия пост
# 14
Валя на лични не мога да ти го изпратя.Но ще ти го напиша.Д-р Цанков от "Света Екатерина" 0887630436
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия