Транспортиране на диван от Бургас до Стара Загора?

  • 764
  • 9
Не знам дали темата ми е за тук. Имам проблем, защото трябва да закарам 1 диван от Бургас до Стара Загора. Проверих в Спиди, излиза 100 лв за транспорт, то дивана струва толкова...По влака пък трябвало да се разглоби / а той не може/ и да се направи на колети по 35 кг максимум...Дайте някакви идеи Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
На автогарата до ритони,пред топливо има товарни таксита,но незнам колко вземат на км,може би договорка. Thinking
Виж целия пост
# 2
Мой познати от Раднево до Бургас караха мебели с тяхен познат с камион . ако имаш познати с бус или ремарке?
Виж целия пост
# 3
Проблемът е, че нямам познати с бус...И нямам представа как да постъпя в случая...
Виж целия пост
# 4
Ми или даваш 100 лв и се обзавеждаш с нов диван,или си оставаш без диван  Rolling Eyes
Друг вариант май нямаш,като гледам  newsm78
Виж целия пост
# 5
кога трябва да се закара тоя диван, имаш ли някакъв срок, ако беше писала вчера дивана ти днес вече щеше да е в Стара Загора
Виж целия пост
# 6
Аз транспортирах през ноември един диван и една маса от русе до бургас. Точно със спиди. Ползвах икономичната услуга за пратки до 100кг, а не карго. За двете неща излезе към 80 лв (не помнч точно сумата) . Останах много доволна, защото отидоха и го взеха от адреса в русе , а в Бургас ми го качиха до 5 ет. виж на сайта на спиди за повече подробности свързани с цената на превоза, има и калкулатор.  виж какво изчислява за твоя случай

Калкулирана сума: 49.62 лв.
 
 ОТ населено място: БУРГАС
 ДО населено място: СТАРА ЗАГОРА
 Избрана услуга: Икономична
 Избрано тегло: 100 кг.
 ДДС: Включено
Виж целия пост
# 7
кога трябва да се закара тоя диван, имаш ли някакъв срок, ако беше писала вчера дивана ти днес вече щеше да е в Стара Загора
Яна, мерси за предложението! По принцип няма някакъв срок. Засега ми обещаха да го закарат с автобус след седмица, дано стане работата и да си отдъхна...Сега вече трябва да мисля кой ще го посрещне в Стара Загора, че нали се сещате, за тези неща трябва "мъжка сила"....
Виж целия пост
# 8
mousy  дано да стане работа,ако ли не пиши ще измислим нещо  Hug
Виж целия пост
# 9
mousy  дано да стане работа,ако ли не пиши ще измислим нещо  Hug

Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия