далгото пазене от забременяване проблем ли е сега когато искам да забременея

  • 5 328
  • 29
здравеите.4увала сам 4е пазенето от забременяване далги години после е проблем ако реиш да имаш бебе.аз сам на 24 години .сьс сапруга ми сме заедно от 10 години и до сега винаги сме се пазили-не сам взимала оба4е никакви противоза4ата4ни .сега решихме да пробваме-ве4е 3 месеца не се пазим ама нещто няма резултат.цикала ми е малко нередовен и не мога да из4исля овулацията си.така 4е и това е проблем.
Виж целия пост
# 1
Не мисля, че е проблем Peace.Защо не си вземеш тестове за овулация?
Виж целия пост
# 2
Имайте малко повече търпение - три месеца са много кратко време , за да търсиш причина за безпокойство   Peace
Виж целия пост
# 3
Не би трябвало да е проблем, след като не си пила противозачатъчни. Освен това ти си в идеална възраст, пък и още е рано да се притесняваш. Успех и скоро да се похвалиш  EFP
Виж целия пост
# 4
Щом не си взимала хапчета, и да имате проблем, няма да е от дългото пазене!
А иначе три месеца са никакво време. Лекарите съветват да се обръщаме към тях след 1-годишни безуспешни опити и пак е възможно да няма никакъв проблем! Така че горе главата и не си мисли глупости! Wink
Желая ви късмет  bouquet!
Виж целия пост
# 5
Няма от какво да се притесняваш, това не може да е причина за забременяване. Бъдете упорити. Вземи си тестове за овулация те отчитат много точно и така ще бъдеш сигурна, че не пропускате удобния момент...

Успех...
Виж целия пост
# 6
И аз мисля че няма от какво да се притесняваш след като не си вземала никакви контрацептиви.
Виж целия пост
# 7
nie se pazehme 8godini,taka `4e ne se predawaj i uspeh  bouquet
Виж целия пост
# 8
И аз съм го чувала това (от баба ми  hahaha) и ми е много странно. Като се замислиш сериозно, как точно би ти навредило пазенето с презервативи или както там сте се пазили  newsm78

Иначе ние сме в същото положение (пазим се от 8 години) и разбирам защо ти е терсене. Като не стана първия месец, мъжа ми много възмутено каза "И за чий ... се пазихме толкова време след като не става толкова лесно?"  Joy
Виж целия пост
# 9
Не, не е проблем според мен ние се пазехме с мъжът ми 3 години и забременях на 2-3 месец.Желая ти успех, не си го поставяй за цел ще се получи когато най-малко очакваш.Пре мен беше така.
Виж целия пост
# 10
Защо не започнеш да си водиш календар в "Зачатие"? Така най-лесно можеш да следиш цикъла си, да определиш приблизително кога трябва да ти е овулацията. За ову-тестовете момичетата са ти писали по-горе. Можеш и да мериш температура, тя също ще ти покаже кога би трябвало да е ову, дори при нередовен цикъл. Успех и да се похвалиш скоро!!   bouquet
Виж целия пост
# 11
много ви благодаря за отзив4ивостта.мисля наистина да си взема тестове за ову.
Виж целия пост
# 12
Не е проблем тоа, че сте се пазили. Купи си тестове за овулация и я засечи кога е. Стискам палци да се похвалиш много скоро  Hug
Виж целия пост
# 13
И аз смятам, че не би трябвало да е проблем. Та мали всички двойки се пазят преди да решат, че са готови и искат бебче  Rolling Eyes
Хайде сега се успокой и стискаме палци  Peace Ние опитваме ве4е 7-ми месец, ама нали съм си инат - не губя надежда. Ще стане бебчето!!!
Виж целия пост
# 14
Миличка,не се притеснявай излишно-опитай се да се успокоиш и да не му мислиш много-просто правете любов и се наслаждавайте един на друг.И ние се пазихме 5 години и забременях 6 месеца след като спряхме да се пазим-така че твоите 3 месеца са много кратък период-просто се отпусни и ще видиш.че ще стане и то когато най-малко очакваш  WinkПоздрави  bouquet                 ДЖУЛИ-07.01.2003   Heart EyesГАБИ-29.12.2003 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия