обзавеждане на детска стая във Варна

  • 724
  • 9
Здравейте,

Къде във Варна мога да намеря хубави детски креватчета. Освен в мебелната палата(където чесно казано не съм се заглеждала какво има), специализирани магазини за детско обзавеждане има ли?
Давайте идеи:)) Laughing
Виж целия пост
# 1
В МЕБЕЛНА ПАЛАТА няма никакъв избор,бях там преди няколко дни.
Можеш да разгледаш складът към магазин "Бебчо",който се намира до него самия (ул."Ген.Колев"68),10-тина метра надолу в уличката.Ключът за склада е у продавачката в магазина  Laughing Там има доста кошарки-дървени и сгъваеми,зависи какво харесваш.
Провери също и в ОБРАЗЦОВ ДОМ,още в магазин "Щъркел"(ул."Бр.Миладинови"20)-до икономическия техникум,както и в HIPPO,но преди да си се разходила и до там,мисля вече щте си намерила,онова,което търсиш   Simple SmileУспех!
Виж целия пост
# 2
образцов дом Peace
Виж целия пост
# 3
набелязала съм си в ''Бебчо" Peace
Виж целия пост
# 4
това "Бебчо" кдюъде се намира?
Виж целия пост
# 5
това "Бебчо" кдюъде се намира?

 Laughing До аптека "Санита" на ул."Ген.Колев",срещу входа на окръжна болница
Виж целия пост
# 6
Нашата кошарка я взехме от Слънце в Образцов дом. Кошарата е с шкаф и място за преповиване и след време става на голямо легло. Сега има люлеещ механизъм. Много си я харесвам.
Виж целия пост
# 7
а как вървят цените?
Виж целия пост
# 8
От 120 до 320лв.Моята е от 125лв-PIKIO от ШТЪРКЕЛ,две решетки,дървена,2 нива на матрака и долно чекмедже,много стабилна конструкция,полско производство.За момента този модел ме устройва,понеже разполагаме с малко място вкъщи,а и определено предпо4итам дървото.
А тази, която marulka s си е взела е също много добра,исках нея,но нямам място,а тя май е дълга 1.40м.Струваше 310лв,ако говорим за TREND на  BERTONI.
Успех!
Виж целия пост
# 9
Нашата е дълга 1.70, не е на Бертони. Иначе струваше около 310 лв, но вървеше с матраче и с комплекта чаршафи и обиколници. Ето какво представлява:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия