Tsvetna snimka i bakterialna vaginoza

  • 1 150
  • 3
Zdraveite, momicheta!

Prostete za latinitsata, kompiutara mi ne e kiriliziran i ne vijdam konvertor v site-a...

Nova sam tuk.

Na 34 sam. Jiveeh si dobre, gledah si karierata, ne iskah detsa i biah ubedena, che ne stavam za maika dokato GO sreshnah. Klasika...  Embarassed  Toi e na 46 i ima sin ot predishen brak, ot nego bi izliazal nai-fantastichnia bashta na moeto dete, no....Sypruga mi i az probvame za bebe ot 14 mesetsa. Zasega rezultata e edna goliama i mnogo kragla 0!

Na vaprosa: shte mi praviat tsvetna snimka, problema e che imam bakterialna vaginoza lekuvana s kakvo li ne, kade li ne, taka i ne izlekuvana. Strahuvam se, che infektsiata moje da se pridviji nagore v rezultata na manipulatsiite okolo tzvetnata snimka.

Ako nikoi e imal takav problem, bihteli spodelili kakav antibiotik pihte, kolko vreme i t.n.

Vsiako mnenie shte mi bade ot polza.

Blagodaria

P.S. tarsih, no ne namerih v arhiva
Виж целия пост
# 1
Корделиа,не съм имала проблем с вагинална инфекция,но би трябвало лекаря ,който те изпраща за цветна снимка да е взел в предвид този факт.Нали е уведомен за "бактериалната вагиноза"?Изолиран ли е причинителят на инфекцията,защото бактерии много.По принцип при активна инфекция във влагалището не трябва да се прави цветна снимка за проходимостта на тръбите,защото при манипулацията инфекцията ще проникне в матката и тръбите.Така мисля аз,но може и да греша.Все пак консултация с гинеколог ще те ориентира най-добре.Късмет!
Виж целия пост
# 2
Kordelia V., тук не е място за обмяна на диагнози и рецепти. Лечението и лекарствата са строго индивидуални за всяка една от нас.
Информирай лекаря си, ако не си и тогава предприемайте каквото и да е.

Успех и късмет  bouquet
Виж целия пост
# 3
Виж ТУК как да пишеш на кирилица.

Да, инфекцията може да се придвижи нагоре. Първо трябва да я излекуваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия