Къщичка с Мечо Пух-къде? /за Коледа е/

  • 857
  • 12
Моля ви да ми помогнете, че здраво я закъсах май  Embarassed

Още не съм купила подарък на детето за Коледа. Не ме е срам.

Първоначалния подарък се провали, поради липса на внос  Sad

Харесах ето тази къщичка, защото Дариа е луд фен на всичко с Мечо Пух, а и все на "къща" си играе: http://www.igra4kite.com/product_info.php?manufacturers_id=71&am … ;products_id=1731 

Но се сетих да я поръчам едва тази вечер - не ми се вярва да я доставят до петък. Нямам и време да обикалям по магазините.
Ако някой е виждал такава или подобна и къде е било - моля да ми каже... защото ще е голям срам да остане детето без подарък от мама и тати.  ooooh!
Виж целия пост
# 1
същата къщичка с 14 лв по-евтина я има в настоящия каталог на МЕТРО  Peace
Виж целия пост
# 2
  bouquet

Току що ми спаси живота/бившият ме пита поне по 2 пъти на ден "Купи ли подарък на детето?"/  #Cussing out

Има ли значение в кое Метро ще отида? Мразя ги тези магазини и хич не съм наясно какво значи 'има го в каталога', освен че от години не съм ходила там...
Виж целия пост
# 3
Наистина я има в Метро.
И аз бая се чудих дали да я купя,но вече няма свободно място.
Виж целия пост
# 4
Метро. В неделя бях там и при играчките е опъната. Имаше три или чветири вида такива къщи. Включително и с Мечо Пух. Аз бях в Това на Цариградско, след Младост, но сигурно я има и в друго.

Бягай натам. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Сега видях новата брошура на Фантастико. Там къщичките са по 16лв.
Виж целия пост
# 6
doda, о, място и ние нямаме, но ще я сложим все някъде тази къща... а и нищо друго оригинално не ми хрумна  Rolling Eyes

toni1, същите къщички ли? Много евтино ми се струва нещо...
Виж целия пост
# 7
Къщичките са същите, но незнам дали има с Мечо пух. Промоцията е от 22.12 до 04.01. Най- добре е да провериш на място.  Близо до нас няма Фантастико, с удоволствие бих ти услужила.
Виж целия пост
# 8
toni1, много ти благодаря Simple Smile

вече засилих бившия към Метро с думите, че само там я има, а аз нямам карта  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Миналата година я купихме от Комсед.
Виж целия пост
# 10
Да, има с Мечо пух в Метро. Peace
Виж целия пост
# 11
Преди малко таткото донесе къщичката от Метро. По-различна е от тази на снимката, но може и да е за добро, че е по-малка, защото в стаята на Дариа и без това място от играчки не остана.

Благодаря ви за помоща, момичета   bouquet
Виж целия пост
# 12
Моля ви да ми помогнете, че здраво я закъсах май  Embarassed

Още не съм купила подарък на детето за Коледа. Не ме е срам.

Първоначалния подарък се провали, поради липса на внос  Sad

Харесах ето тази къщичка, защото Дариа е луд фен на всичко с Мечо Пух, а и все на "къща" си играе: http://www.igra4kite.com/product_info.php?manufacturers_id=71&am … ;products_id=1731 

Но се сетих да я поръчам едва тази вечер - не ми се вярва да я доставят до петък. Нямам и време да обикалям по магазините.
Ако някой е виждал такава или подобна и къде е било - моля да ми каже... защото ще е голям срам да остане детето без подарък от мама и тати.  ooooh!
Е радвам се,тъкмо щях да ти предложа да ви купя и дя донеса напът към цебнтъра
Весела Коледа  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия