Гала, Габриела или Гергана - помогнете ни да изберем :)

  • 5 346
  • 134

Анкета

Гала, Габриела или Гергана

Опции:

Мили мами, помогнете ни в избора на име на една малка сладуранка, която се роди вчера на 19.12. в Плевен. Триумим се между Гала, Габриела и Гергана  Grinning. Отворени сме и за нови предложения. Предварително ви благодаря. Приятен снежен ден и много усмивки!
Виж целия пост
# 1
Честито бебче! Да ви е много здраво и да пълни живота ви с радост! Аз съм за Гергана, а след това за Габриела!
Виж целия пост
# 2
4естито   bouquet да ви е жива и здрава и само да ви радва  Heart Eyes то е ясно за името,4е е Габриела  Mr. Green наи-хубавото  Wink
Виж целия пост
# 3
Гергана е моето предложение.
Честито ти бебче  bouquet
Виж целия пост
# 4
Честито бебче!Да ви е живо и здраво-ние преди година също се колебаехме между Гергана и Габриела-избрахме Гергана.
Виж целия пост
# 5
Аз съм за Гергана, защото аз така се казвам, но също много ми харесва Габриела. Моето дете, ако беше момиче, щеше така да се казва.
Виж целия пост
# 6
Гергана Peace
Виж целия пост
# 7
Гергана!  Peace
Виж целия пост
# 8
Честито детенце!
Аз нося името Галина.От момента,в който в ефира започна да се излъчва шоуто Невада с водеща Гала,всичките ми тогава съученици решиха да ме прекръстят;)
Аз нямах против,хареса ми и сега след приблизително фуууу,колко много години повече от десет май,всички мои приятели и колеги си ме знаят като Гала.
Та,както става ясно аз съм за Гала,името ми допада. newsm10
Виж целия пост
# 9
Габриела а морто предложение Алина
Виж целия пост
# 10
Честито бебе!
Да ви е живо и здраво!

Габриела или Гергана.

 Wink
Виж целия пост
# 11
Честито бебче  bouquetГабриела Peace
Виж целия пост
# 12
Аз съм за Габриела.Честито бебче  bouquet
Виж целия пост
# 13
Честита дъщеричка,да ви е жива и здрава и много да ви радва  bouquet
От тези имена на мен ми харесва Габриела,а моите предложения са Ема и Валерия Peace
Виж целия пост
# 14
Много ви благодаря   bouquet
Странно на мен Гала ми беше фаворит, звучи ми някакси женствено, а то получи само 1 глас  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия