пикочен мехур-натиск

  • 5 847
  • 9
Здравейте ,
Бременна съм в 33 г.с и от няколко дни усещам доста често натиск върху пикочния мехур и често ходя до тоалетна , а от два дни така усещам и нещо като лек бодеж -така най-точно ми идва да го определа - имам усещането че е от пикочния ми мехур усещането . Не ме боли иаче никаде нищо друго , нямам парения , болки при пишкане ,чудех се дали това идва от натиска на бебето вече -корема ми е доста голям , а и той е доста шавлив . ие имали ли сте такива усещания през бремеността си ?
Благодаря за мненията ви   bouquet
Виж целия пост
# 1
Не мисля,че има място за притеснение Peace.
Мисля,че бебчето вече притиска пикучния мехур,защото е голямо и поради това така се получава с по-честото ходене до тоалетна.
А за бодежите също е нормално.Така се получава от време на време.И аз ги имах през двете бременности.
Успех Hug
Виж целия пост
# 2
Преди една седмица моят бебко се беше наместил така, че или с крачета или с ръчички все ме удряше по пикочния мехур. Като оставим това, че беше ужасно, ама наистина ужасно неприятно, беше и болезнено. Точно това боцване, за което говориш го усещах и аз Peace!
Виж целия пост
# 3
Е, така ще е от тук нататък докато родиш,няма място за притеснение.Бебчо расте и приска и нагоре диафрагмата и надолу Hug
Виж целия пост
# 4
Съвсем нормално е,не се притеснявай. Бебо вече е голям и ти притиска пикочния мехур. И при мен беше така- ходих до тоалетна по малка нужда през 5 минути за 1-2 капки  Laughing Наистина е неприятно, но ти остава още малко  Peace
Виж целия пост
# 5
Всичко си е в рамките на нормалното!  Peace След като влязох в осмия месец, имах чувството, че без да искам ще се напишкам някъде.  Mr. Green
Желая ти успех и леко раждане!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Аз нямах, но по-скоро моят случай беше ненормален. До края на бременността един път да не стана да пишкам нощем, направо трябва да ме е срам. Wink
Виж целия пост
# 7
Всичко си е в рамките на нормалното!  Peace След като влязох в осмия месец, имах чувството, че без да искам ще се напишкам някъде.  Mr. Green
И аз бях така, даже съм се изпускала  Embarassed Казвах на мъжа ми, че ако е лято, ще ходя без гащи-буквално през 15-20 минути тичах до тоалетната. Нормално е-бебче притиска мехура!Леко раждане!
Виж целия пост
# 8
нормално е бебето те притиска
Виж целия пост
# 9
Смятам, че е напълно нормално да ти тежи. Аз ходих до тоалетна всеки час...а след седмия месец при мен бебо като ме ритнеше по пикочния мехур отивах да си сменям бельото.... Embarassed Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия