спешен въпрос за часовниците със снимка

  • 509
  • 4
Много ви моля кажете ми къде правят часовници със снимка, имам в предвид някое фото или нещо подобно, защото имаше един сайт, но тям ги няма. Благодаря предварително  newsm78
Виж целия пост
# 1
Бяха споменали за Пикадили  newsm78
Виж целия пост
# 2
ами много ще се радвам, ако има в Пикадили, но май бяха казали за Пикадили във Варна. Ще съм благодарна, ако някой каже дали има в софийските
Виж целия пост
# 3
И аз се заинтересувах  Rolling Eyes
Мин. година поръчвах стенен календар и малки календарчета със снимка на малкия, обаче тази година нищо такова не съм подготвила Embarassed
Звучи ми добре- часовник със снимка, дайте още инфо, моля - купуваш часовник и го носиш да му сложат снимка(образ), или на място си носиш само снимката  newsm78
казвайте,че няма време  Crazy
Виж целия пост
# 4
не точно, значи на едните баба и дядо поръчахме за годишнината такъв часовнк в един сайт, но точно не си спомням името му сега, за да ти го напиша. От твоите снимки, които имаш им изпращаш една, а те сами си я слагат като фон зад циферблата. Стана много хубав и бабата и дядото много се зарадваха, но сега покрай празниците може би го нямаха като артикул за съжаление. Иначе беше страхотно за подарък. Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия