Болки в яйчниците след цикъл! Дали не е проблем?!

  • 15 551
  • 6
Здравейте, момичета!
Реших да се консултирам с вас какво да правя. Този месец 3 дни преди датата на цикъла прокървях и си помислих: "Ето отново ми дойде!" Cry Но 2 дни след това нищо не се случваше, нямаше менструация. И аз тайничко започнах да се надявам и да чакам самата дата на цикъла, за да видя какво ще се случи. За съжаление точно на датата ми дойде и си беше съвсем нормално, както друг път - със силните болки в корема, болките в гърдите ( които при мене започват 10 дни преди датата на цикъла), подут корем и т.н. Но имаше и нещо друго - много силно ме боляха яйчниците точно 2 дни преди да ми дойде лелката. И сега когато цикълът ми свърши, днес е първият ден в който всякакво течение е спряло, яйчниците отново ме болят. Незнам какво да си мисля. По принцип яйчници не ме болят преди цикъл.
Вероятността да съм бременна според мене отпада, цикъл си имаше. Нямам никакви симптоми,  освен че напоследък съм започнала доста да си поспивам и все ми се спи, но това едва ли е достатъчен признак. Така че, смятам за безмислено да си правя тест за бременност. Мислех този месец да си взема тестове за овулация. Но сега с тия болки в яйчниците направо ме дострашава, дали пък няма някакъв проблем?!
Моля ви посъветвайте ме какво да правя! Дали не е най-добре да отида на лекар?!
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Отиди на лекар.
Причината може да е гинекологична, но може да е и нещо друго.
Няма как да знаем какво е.
Виж целия пост
# 2
Отиди на лекар.
Причината може да е гинекологична, но може да е и нещо друго.
Няма как да знаем какво е.
Така е  миличка.
При мен пък ми дойде по-рано от очакваното.  Confused ... след това яйчниците ме наболяваха от време на време и когато отидох на доктор се оказа , че е кистичка. Затова за да си по - спокойна по добре  се прегледай.  Peace Надявам се всичко при теб да е наред.  Praynig
Виж целия пост
# 3
Здравейте!
Днес бях на лекар. За щастие няма никакви кисти, просто възпаление на левия яйчник. Изписа ми антибиотик и някакъв вагинален мехлем и ми каза да продължаваме с мъжа ми с пълна сила да бебеправим. Laughing Така че, с нови сили и надежди... Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
 Praynig Продължавай с пълна пара тогава  Laughing щом това е съвета на лекара. Peace
Виж целия пост
# 5
Бързо възстановяване и скоро да се похвалиш с  EFP
Виж целия пост
# 6
Здравейте!
Днес бях на лекар. За щастие няма никакви кисти, просто възпаление на левия яйчник. Изписа ми антибиотик и някакъв вагинален мехлем и ми каза да продължаваме с мъжа ми с пълна сила да бебеправим. Laughing Така че, с нови сили и надежди... Heart Eyes
Това е добре. Бързо оздравяване и скоро да се похвалиш с добра новина.
Пий фолиева киселина Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия