Помощ

  • 1 355
  • 12
Ох мили мами аз имам питане , откакто съм бременна , немога да ходя редовно по голяма нужда , и от вчера на сам дупето ми е цъфнало като майска роза , адски много боли (сигорно от напъването ) !
Кажете някое кремче , че ще полудея  :bad-words

Мисля че се моето се казва " маясол " ама не съм сигурна  !

А какво представляват хемороидите !
Виж целия пост
# 1
Точно твоето е хемороиди.
Виж целия пост
# 2
леле и сега какво все така ли ще ме боли !
Та това ми се случва за първи път и то нали ви казвам от кога !

А това как се лекува !

А заразно ли е ?
Виж целия пост
# 3
Ходила ли на лекар, той ли ти постави тази диагноза?
Виж целия пост
# 4
не , несъм ходила на лекар нали ви казвам че сега ми се случва за първи път , и затова питам ?

Ако някои случайно е имал такъв проблем , да сподели как се е справил !
Виж целия пост
# 5
Прави промивки със смрадлика и иди на лекар да те погледнат и да ти кажат мазило, което да те облекчи.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Petranka
Ох мили мами аз имам питане , откакто съм бременна , немога да ходя редовно по голяма нужда , и от вчера на сам дупето ми е цъфнало като майска роза , адски много боли (сигорно от напъването ) !
Кажете някое кремче , че ще полудея  :bad-words

Мисля че се моето се казва " маясол " ама не съм сигурна  !

А какво представляват хемороидите !
    Хи!..."Маясъл" е хемороиди по "народному"!  Това са разширени вени на ануса и може да се получат при бременност /от притискането на корема върху съдовете/! Взимай нещо разхлабително,защото ще ти се увеличат от запека. И има различни мехлеми,които облекчават болката,но едва след раждане ще се разбере колко е сериозен проблемът ти всъщност! До тогава ще бъде така!  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Можеш да взимаш Дуфалак.
Става за бременни и от него червата не стават лениви.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Petranka
Ох мили мами аз имам питане , откакто съм бременна , немога да ходя редовно по голяма нужда , и от вчера на сам дупето ми е цъфнало като майска роза , адски много боли (сигорно от напъването ) !
Кажете някое кремче , че ще полудея  :bad-words

Мисля че се моето се казва " маясол " ама не съм сигурна  !

А какво представляват хемороидите !


опитай с 10 мл Дуфалак на гладно сутрин...можеш да го пиеш всеки ден, безобиден сироп е, помага много да не си запечена...
Виж целия пост
# 9
И аз докато бях бременна ми изписала Дуфалак, но аз се оправях като всяка сутрин на гладно пиех горещо прясно мляко с 1л.мед, може да пробваш и 6 бр.сушени сини сливи накиснати във вода от вечерта и на сутринта ги изяжваш.
Аз имах много голям ефект от млякото и след като родих докато кърмих, после като спрях да кърмя, и запека спря и хемероидите изчезнаха, оттогава нямам никакъв проблем.
За хемероиди много добре действа Проктогливенол свещички, но не знам дали става за бременни, виж в аптеката на листовката
Виж целия пост
# 10
Е,  благодаря много за съветите , като че ли днес положението е по добро !
Но това със свещичките ще попитам в аптеката и ще действам !

Благодаря за съветите за храната , и тях трябва да спазвам маи че , ако пак ми се случи  оле-мале !

Не го пожелавам на никои , че е много неприятно !

Четох в нета , че можело да се получи и то лоша хигиена .
 Аз си вземам душ 1 път на ден това малко ли е !
Вие по колко пъти ссе къпете на ден ?

Поздрави !
Виж целия пост
# 11
Аз съм бременна в 8-ми месец и от един месец имам такъв проблем да не мога да ходя редовно по голяма нужда. Ще ти дам няколко съвета, които са безобидни и не са противопоказни за нас.1/ Много вода трябва да пиеш не по малко от 1,5литър и нагоре. 2/ Сутрин на гладно 1 чаша топла вода + 1чаена лъжичка мед разтворена в нея. 3/ Накиснати в кисело мляко овесени ядки. Много добре е да има в тях сухи плодове сливи, кайсии и т.н..Също може да ги накиснеш и в прясно мляко също е добре и в двата случая трябва да престоят няколко часа, а е добре и една нощ и за закиска да ги хапнеш. 4/  Плодове пресни и сушени. 5/ Горещо ти препоръчвам салати всички видове зеле, марули, моркови, репи, и т.н..От няколко дни на мен те ми действат много добре и нямам проблеми. 6/Не яж в никакъв случай неща от бяло брашно: хляб, банички, и всички видове тестени продукти те ще ти донесат по вече проблеми /от опит ти го казвам/. 7/За разхлабване моя генеколог ми преписа duphalac. Вземи си 2-3 пакетчета. 1пакетче разтваряш във вода и изпиваш. На ден по едно. Пии два три дни. Преписва се за бременни и деца. 8/ За хемероиди за облекчаване моя лекар ми предписа mastu. Не е противопоказно за бременни. Лрилага се от 3-10 дена.
 Знам през какво минаваш, защото и аз преживях този ужас. Но вземи от сега мерки с изхождането преди раждането.
 Успех!
Виж целия пост
# 12
ПС. Пропуснах да ти кажа миенето на дупето с отвара от смрадлика, лайка, сода за хляб е много добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия