Плочки за баня

  • 11 016
  • 18
Предстои ми нанасяне в нов апартамент, който е на тапа.Събирам мнения за  видове плочки за баня, линкове към сайтове, които предлагат  някакви интериорни решения за баня  и всичко свързано с банята. Който има вече има опит може да сподели.
Виж целия пост
# 1
Предстои ми нанасяне в нов апартамент, който е на тапа.Събирам мнения за  видове плочки за баня, линкове към сайтове, които предлагат  някакви интериорни решения за баня  и всичко свързано с банята. Който има вече има опит може да сподели.

какво ще рече това newsm78
Виж целия пост
# 2
Предстои ми нанасяне в нов апартамент, който е на тапа.Събирам мнения за  видове плочки за баня, линкове към сайтове, които предлагат  някакви интериорни решения за баня  и всичко свързано с банята. Който има вече има опит може да сподели.

какво ще рече това newsm78
Предполагам В и К инсталацията е до тапа.
Давам ти сайта на нашите доставчици- директно склада, имат какво да предложат като цяло.
http://www.jessica.bg/
Виж целия пост
# 3
http://www.kai.bg/
http://www.ceramix.bg/
Виж целия пост
# 4
аз ще ти препоръчам тази фирма http://volturno.biz/, правят ти проект и точно ти изчисляват колко плочки, къде трябва да се сложат и в каква подредба /щото иначе чакай майстора да се сети за нещо по така/
не мисля че са кой знае колко по-скъпи от всички други "италиански" плочки и теракоти които се продават на пазара. успех!
Виж целия пост
# 5
И аз съм в същото положение.  Rolling EyesЗаписвам се в теми4ката ,за  да я следя
( успех в ремонта Wink)
Виж целия пост
# 6
В магазина на Сико-с, точно под жп моста на Подуене има страхотни плочки. Ние си харесахме нещо невероятно красиво на много добра цена, но ми казаха че е произведено в Полша и въобще не ги бях чувала...Все още проучвам и издирвам отзиви за качеството на полския фаянс и теракота. Ако някой нещо знае, моля в тази тема Hug
Виж целия пост
# 7
В магазина на Сико-с, точно под жп моста на Подуене има страхотни плочки. Ние си харесахме нещо невероятно красиво на много добра цена, но ми казаха че е произведено в Полша и въобще не ги бях чувала...Все още проучвам и издирвам отзиви за качеството на полския фаянс и теракота. Ако някой нещо знае, моля в тази тема Hug
Най добрите  newsm10
Виж целия пост
# 8
много се наводнихме с полски стоки напоследък, чак ми е странно newsm78
Виж целия пост
# 9
И ние купихме от Джесика страхотни испански, продавачките ги наричат "веселите плочки". Цените на българските са около 12-14лв, а същите в Практикер бяха 22лв.
Виж целия пост
# 10
И от магазина казаха, че са много добри, и това при положение, че не си хвалеха стоката наред - съвсем откровено ни казаха например за един испански фаянс, че има разминавания в изображенията, които се виждат чак като го наредиш Confused
Вече съм почти на 100%, че ще си купя точно тези плочки - бяха уникално свежи и красиви HugЕдинственото, което не ми е много по вкуса, е хоризонталният фриз. Исках вертикален. Някой има ли представа дали фриз, произведен за хоризонтален, може да се реди вертикално Thinking
Виж целия пост
# 11
Някой има ли представа дали фриз, произведен за хоризонтален, може да се реди вертикално Thinking
Ако завъртиш и плочките, фриза ти става вертикален.
Виж целия пост
# 12
Фриза може да е вертикален.Ние също си избрахме от Сико-едни за 22-23лв не помня точно.Винено червено.Стана страхотно.Понеже повечето бани са сини и зелени или светли-ние обратното...Обърнахме плочките на обратно, фриза-вертикален, понеже светлите са като бели, с някакви червеникАКВИ шарки и правихме червено при бялата мивка и тоалетна, фриз, бяло и т.н и така светлите мивка и тоалетна контрастират с тъмното.Не,че се хваля, ама наистина е страхотно.Да не уточнявам, че банята ни е триъгълна... Laughing
Виж целия пост
# 13
мими 01, направо ми възбуди любопитството.Пусни някоя снимка на банята PraynigПо описание зву4и прекрасно, а на живо./.....Абе- дайте примери за онагледяване
Виж целия пост
# 14


И аз много харесвам вертикален фриз. Плочките в детската баня ги наредихме изцяло по мой "проект". Майстора първо се хвана за главата, като чу какво искам, но стана. Нямам по-добра снимка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия