Моето Коледно желание.

  • 2 001
  • 37
Днес приеха свекърва ми за съвсем дребна операция и
между другото й направиха обичаен рентген.
Откриха най-страшното нещо. Доста напреднало. Неоперабилно. Съсипани сме.
Украсили сме къщата, купили сме подаръците, чакаме Новата година , молим се за здраве, за бебе! Не си представям  живота без нея, искам да види внуци, искам да ми се меси, да ми дудне,
искам да плете глупави терлъчки. Искам да е с нас. Не искам да си отива, не искам мъжа ми да страда. Не искам повече сълзи, не искам повече болници.

Желанието ми за Коледа е за нея. За  повече време.
Отлагам желанието си за бебе и насочвам всичко към нея. Мога да почкам още бебе.
Само да не ...

Моля, насочете енергии .. или и аз не знам какво да има повече време.

Благодаря, извинявайте за безумния постинг, просто съм доста разстроена, затова и не пиша с ник-а си.
Виж целия пост
# 1
Искрено съжалявам.Нека се случи чудо и жената има ище много дни пред себе си.Мъчно ми е,дано се подобри състоянието и.
Виж целия пост
# 2
Пожелавам ти да се сбъдне всичко,за което си мечтаеш!Благодаря на Господ,че чак такова нещо не ми се е случвало,но пък все някой от семейството ми е болен...сега братчето ми е с жълтеница..Затова те разбирам,миличка!
Дано бебето има щастието да расте заедно с баба си..
Дано...
Нека всеки си пожелае нещо мило и прехвърли част от положителната си енергия..Така светът е по-хубав.
Виж целия пост
# 3
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
не вярвам в чудеса-разчитам на тях!
нали знаеш че коледните желания,когато са искрени се сбъдват! Praynig
Виж целия пост
# 4
И на мен ми стана много мъчно... Sad Sad Sad
Много са лоши тези работи,които се случват.
Незная какво да пожелая-сила,кураж и много,много години още  да сте заедно цялото семейство-вие ,внуче,баба!!!Да се радвате на всички красиви мигове заедно! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
След твоето коледно желание, моето вече ми се струва безсмислено.
Искрено се надявам да се оправи всичко и заедно да посрещнете празниците, да бъдете всички живи и здрави още дълги години.
Желая ти го от сърце. Praynig
Виж целия пост
# 6
 Praynig Пожелавам ти го и аз!
Виж целия пост
# 7
Очаквай неочакваното
Желая ти го от сърце
Виж целия пост
# 8
Пожелавам ти, да оздравее свекърва ти и да сте щастливи много години заедно.
 Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 9
Желая ви от сърце Коледно чудо Praynig и жената да се оправи; моята свекърва е прекрасна жена, не си представям живота ни без нея; Боже, разплаках се, дано всичко се нареди Hug
Виж целия пост
# 10
Ще се моля за свекърва ти. Дано се оправи. И аз много обичам своята и не си представям живота без нея, така че те разбирам.
Кураж и много молитви от мен Praynig
Виж целия пост
# 11
Не се предавайте. Имайте сила. Ракът се лекува. Класическата медицина не е всичко. Пиши ми на лични, ако искаш.
Виж целия пост
# 12
Горещо ти пожелавам желанието ти да се сбъдне!
Виж целия пост
# 13
Толкова съжалявам! Вижда се колко обичаш жената Sad
Дано, дано има поне повече време с вас!
Виж целия пост
# 14
НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА! ИСКАРЕНО СЕ НАДЯВАМ И ПРИ ВАС ЧУДОТО ДА СТАНЕ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия