В кой месец е мъжът ви?

  • 2 975
  • 77
  Grinning Аз съм вече поредния пример че мъжете ни напълняват солидарно с нас,  така де ,килограмите които качвам аз са равни на неговите качени....незнам дали това да ме успокоява или тревожи, но със сигурност най- много ме забавлява.... hahaha Поне излизаме заедно по магазините да си тарсим по-големи дрехи....!!! Ами после? СПОДЕЛЕТЕ!
Виж целия пост
# 1
Наистина има нещо такова.Сега докато съм бременна си угаждам.Като влезем в магазин и аз пазарувам като за последно и като се върнем в къщи вече не ми се яде и той намазва.И той покрай мен качи някое и друго килце. Laughing
Виж целия пост
# 2
и при нас е така от както съм бременна мъжа ми е качил едно 7-8кг  Grinning
 newsm62
Виж целия пост
# 3
ОООООООО, моя е 7-ми, постоянен Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 4
Моя найстина яде повечко,но и много тренира,така че не качва нищо.Направо му завиждам на гените Thinking Но има-няма 30-ина килца по който могат да ни различават! hug Two Hearts
Виж целия пост
# 5
Моят пък грам не качва, нито сега, нито като бях бременна- ген
Виж целия пост
# 6
моят пък отслабна Sad.
аз постоянно се чудя с какво да му угодя, че да не смъква поне повече.
но май не успявам...
Виж целия пост
# 7
А има ли връзка...?  Wink
С мъжа сме заедно от 1 година и малко - общо. Той вече е към 7-8 месец и без аз да съм била бременна преди това.  Grinning Въпреки това всички казват, че аз съм виновна, много съм го хранела...  Mr. Green
Че да не им наливаме в устите...ааа...!  Sunglasses
Виж целия пост
# 8
А има ли връзка...?  Wink
С мъжа сме заедно от 1 година и малко - общо. Той вече е към 7-8 месец и без аз да съм била бременна преди това.  Grinning Въпреки това всички казват, че аз съм виновна, много съм го хранела...  Mr. Green
Че да не им наливаме в устите...ааа...!  Sunglasses
Аз пък казвам, че твоя мъж е добре гледан.
По темата, моят мъж е края на 5-ти началото, на 6-ти месец Laughing
Виж целия пост
# 9
Моят пък забременя, след като родих  Grinning
Виж целия пост
# 10
Ох,моя е в 7-ми постоянен! Ама той от солидарност! Mr. Green
Виж целия пост
# 11
И моят се е поотпуснал, да речем 5-ти месец Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Перманентно в 4-ти Flutter
Виж целия пост
# 13
А пък моят мъж си подържа добрата формичка
Виж целия пост
# 14
Моят е 6-и постоянен Mr. Green. Уж се ограничава , ама когато има проблеми и го избива на ядене Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия