Може ли да пия фервекс?

  • 8 751
  • 15
Здравейте опитни мами!
Това ми е въпроса,може ли да пия фервекс докато кърмя,че нещо много ми  е зле EmbarassedБебка е на 5 месеца,ако това има значение
Виж целия пост
# 1
Може, пий спокойно. Фервекс съдържа основно парацетамол, който е съвсем ок по време на бременност и кърмене. Също Колдрекс и подобни.
Виж целия пост
# 2
Няма проблеми да пиеш, само май не повече от 3 - т.е ако след 3 Фервекса не ти е просветнало, нещо друго трябва. Поне така беше казала аптекарката на майка ми като разбрала, че кърмя Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви много  bouquet.Наистина не бях сигурна и много се притеснявам като трябва да пия някакви лекарства
Виж целия пост
# 4
И аз съм пила Фервекс и Панадол.
Виж целия пост
# 5
ZA mojene moje ,ma ne e preporuchitelno-goreshta voda -limon i med
po zjal den po dobre-samo v kraini sluchai na mastit  moje da se pribegne do tezi lekarstva.Az sushto vzimam paracetamol,ma posle me e yad che go trovja deteto .Prirodata lekuva nai dobre,opitvai spo-malko himii.
Виж целия пост
# 6
ZA mojene moje ,ma ne e preporuchitelno-goreshta voda -limon i med
po zjal den po dobre-samo v kraini sluchai na mastit  moje da se pribegne do tezi lekarstva.Az sushto vzimam paracetamol,ma posle me e yad che go trovja deteto .Prirodata lekuva nai dobre,opitvai spo-malko himii.
не си права-фервекса е позволен а лимона и меда са силни алергени Peaceкак така препоръчваш да ги пие по цял ден
Виж целия пост
# 7
Можеш разбира се да пиеш Фервекс Peace
Също така си прави чай от лайка с лимон
Виж целия пост
# 8
Аз питах в аптеката за едно българско лекарство, което много прилича на Колдрекс. Жената прочете в някакъв справочник, че другата съставка, която се съдържаше в минимално количество в лекарството, се предава на бебето през кърмата и затова лекарството не се препоръчва при кърмене.
Тя ми обясни, че за да направят разтворимите таблетки, всички фирми използват тази съставка. Затова е по-добре да пия чист парацетамол.
Ако някой разбира повече нека обясни.
Виж целия пост
# 9
И аз съм на същото мнение ,че е по добре да се вземе чист  Парацетамол и витамин "С" .
Виж целия пост
# 10
Според нашата педиатърка не. Най-добре чист парацетамол.
Виж целия пост
# 11
ох, и аз май се разболявам. Знам, че хомеопатичните не са вредни при кърмене и бременност. Иначе пия парацетамол и фервекс. Ами ако вдигна температура ще мога ли да кърмя newsm78
Виж целия пост
# 12
Може. Аз пих фервекс докато кърмех в болницата (бебо беше на няколко дни), след като се консултирах с педиатърката.
Виж целия пост
# 13
Iskam da spodelja ot lichen opit che pediatrite sa absolutno negramotni i nezagrijeni za VASHETO dete--na men lichno dori mi se predloji da dohranvam,zashtoto ne bila ni stigala vodata????.TOva ne znam kak go ustanovi gospodin PEDIATURA-no nie ne nosim pampersi-ma tva stana tema za edin drug vupros.TAKA CHE razchitai na intuizijata si poveche otkolkoto na suvet ot pediatur.Pomalko himijaako e vuzmojno,dori v kozmetikata.
Виж целия пост
# 14
Можеш разбира се да пиеш Фервекс Peace
Също така си прави чай от лайка с лимон

DA TOVA SA ALERGENI ZA BEBETO,no ne i za teb-SUSHTO TAKA PREDPOLAGAM NE BI DALA MLJAKO I HLJAB NA DETETO,no te njamat takova deistvie vurhu teb.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия