Помпа за кърма на фирма Disney

  • 1 402
  • 20
Здравейте мами.Някоя от вас ползвала ли е такава помпа и какво мислите за нея.Вършили работа?
Защото честно казано не ми се дават 80 лв. за помпата на Авент,макар че сигурно е най-добрата ама........... newsm78
Виж целия пост
# 1
върши чудесна работа Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не съм ползвала помпата на Дисни. Но ползвах 3 различни помпи. Парите за Авент си заслужават. В продавалника може да намериш помпа за 30-40 лв и да я стерилизираш хубаво.
Виж целия пост
# 3
Хванах мускулна треска на палеца, след това отказа вакуума ( на 20-я ден) и ми остана само шишето.
Авент си е Авент и досега я ползвам. Заслужава си парите Peace.
Виж целия пост
# 4
Моята се счупи на около 30 ден.Не ти я препоръчвам-качество никакво Peace!
Виж целия пост
# 5
Не е нужно да даваш 80 лева за помпа. Не само Авент произвеждат качествени стоки. Моята беше на Чико - тип спринцовка


Гледам, че в Данет струва 18 лв.
И останах много доволна от нея  Peace
Виж целия пост
# 6
 Аз съм много доволна от помпата за кърма на "Бертони". Изглежда точно като тази на "Авент" и е много удобна. Струва около 20 лв. Препоръчвам ти я! Peace
Виж целия пост
# 7
Хванах мускулна треска на палеца, след това отказа вакуума ( на 20-я ден) и ми остана само шишето.
Авент си е Авент и досега я ползвам. Заслужава си парите Peace.
Същата работа,изчекнах се с това цедене с помпата на Дисни,направо ми се ревеше на моменти.Като се счупи и минах на Авент имах чуството,че литри кърма мога да изцедя за отрицателно време.Заслужава си парите дори и да я купиш нова Peace
Виж целия пост
# 8
Аз съм много доволна от помпата за кърма на "Бертони". Изглежда точно като тази на "Авент" и е много удобна. Струва около 20 лв. Препоръчвам ти я! Peace
Stop
Помпата на Дисни и тази на Бертони са абсолютно еднакви, нямат нищо общо с тази на Авент Naughty. В болницата момичето, с което бяхме в една стая имаше на Бертони, така че според мен не се лъжи. Малко по-нагоре съм си казала мнението за помпата на Дисни.
Виж целия пост
# 9
Ами аз имах много карма-изцеждах около 160-180мл на едно цедене и то с помпата на бертони.Така,че смятам че върши добра работа и струва около 20 лв.Но мисля,че всеки сам решава за себе си какво и за колко да закупи.
Виж целия пост
# 10
Аз съм много доволна от помпата за кърма на "Бертони". Изглежда точно като тази на "Авент" и е много удобна. Струва около 20 лв. Препоръчвам ти я! Peace
Stop
Помпата на Дисни и тази на Бертони са абсолютно еднакви, нямат нищо общо с тази на Авент Naughty. В болницата момичето, с което бяхме в една стая имаше на Бертони, така че според мен не се лъжи. Малко по-нагоре съм си казала мнението за помпата на Дисни.
       Дадох този съвет не за да подвеждам някой, а споделих собствен опит. Аз съм доволна от тази помпа, но както са казали по-горе всеки сам решава за себе си какво и за колко да закупи.
Виж целия пост
# 11
От този тип помпи съм ползвала-удобни са. Peace
За съжаление бързо я спрях от употреба,но това е друга тема. Wink
Виж целия пост
# 12
каквато и да ползвах, после успявах да изцедя още доста и без нея. най-добре бях с електрическа, evenflo, подари ми я приятелка от щатите, струвала около 30 долара. Включва се в контакта, но може и на батерии. от другите - може би авент си заслужава парите. синът на приятелката ми не иска да суче, та тя само се изцежда и му дава кърмата с шише. вече 2 месеца и не се оплакала
Виж целия пост
# 13
Ако ти се налага да се цедиш редовно за предпочитане е авентската помпа. Струва си парите, а както са ти казали по горе можеш да си вземеш от продавалника. Не иска ли да суче бебчо?
Виж целия пост
# 14
Не е нужно да даваш 80 лева за помпа. Не само Авент произвеждат качествени стоки. Моята беше на Чико - тип спринцовка


Гледам, че в Данет струва 18 лв.
И останах много доволна от нея  Peace
Изобщо не препоръчвам помпи тип "спринцовка"-на мен ми дойде много кърма и трябваше кажи-речи на 2 часа да се цедя.В началото имах такава помпа-ами какво да ти кажа-развих не мускули на ръцете ами не знам кво  Confused После една приятелка ми даде Авент-родих се!!!Цък-цък-никакво усилие, никакви проблеми!  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия