Обезболяващи по време на бременност

  • 3 472
  • 9
Здравейте,може ли някой тук да ме посъветва дали и ако да какви обезболяващи може да се приемат.Бременна съм в 25 г.с. и ме мъчи недоизлекуван цистит,в следствие на което имам болки всеки ден.Моля ви пишете.
Виж целия пост
# 1
По време на бременност почти всички
лекарства са непрепоръчителни, затова
е най-добре да се консултираш по най-бързия
начин с лекаря следящ бременността ти !
Виж целия пост
# 2
Изписа ми антибиотици,което ми се срува доста крайно като мярка.
Виж целия пост
# 3
Изписа ми антибиотици,което ми се срува доста крайно като мярка.

В такъв случай щом те притеснява
можеш да се прегледаш при друг
лекар. Второ мнение никога не е излишно Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ами аз мога да ти препоръчам например чай от липа или от царевична коса вместо вода. Аз също страдам от това.
Виж целия пост
# 5
Ще пробвам обезателно,след колко продължителен период от време започва да облекчава болката?
Виж целия пост
# 6
Ами царевичната коса има бързичко действие доколкото помня/скоро не съм страдала и дай боже да не/ но и трябва да си упорита по точно дълго време да го пиеш. Дано съм ти полезна.  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 7
И аз получих цистит около 20та г.с,трябва да пиеш антибиотик,защото може инфекцията да причини контракции или по голяма беля.Със сигурност ти е изписал подходящи антибиотици,не се притеснявай,но трябва да се излекуваш,аз имам хроничен и знам какво е.Без АБ малко вероятно да ти мине  Hug
Виж целия пост
# 8
Ами ще пия и АБ и отвара,всичко,само да мине.Благодаря!
Виж целия пост
# 9
Това е най-добрият вариант Wink Дано те облекчи скоро,а иначе знам че може да се пие нош-па,но за всеки случай питай доктора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия