Бременност и изрусяване.

  • 1 042
  • 8
Здравейте момичета!В ранна бременност съм и съм блондинка.Винаги съм се изрусявала при фризьор с блондор.Е,само корените правя,но ходя всеки месец.Проблема ми е,че забременях(което е хубаво),но не мога да не посещавам салона,и да си оставя корените като циганките от гарата newsm62.
Много ви моля кажете ми вреден ли е блондора за бебето?Вие изрусявали ли сте се през бременността?
Виж целия пост
# 1
Едва ли някой може да ти каже със сигурност кое,на какво и до каква степен е вредно.Аз лично спрях боядисването през двете бременности и кърмения.Бих ти препоръчала да се боядисаш в естествения си цвят и когато отбиеш бебешока,се изруси отново.
Лека бременност и здраво бебенце ти желая! Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Разбира се, че можеш.
Просто не стой в тясно и затворено помещение, нека да се проветрява и гледай да не вдишваш амонячните изпарения много. Няма никакъв проблем  Peace
Виж целия пост
# 3
Изрусявах се през цялата бременност и не е имало никакъв проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Няма проблем, стига да не ти се Sick от миризмата.
Виж целия пост
# 5
Няма никакъм проблем да се изрусяваш или изобщо боядистваш. Аз също се изрусявах.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви момичета!Успокоихте ме! smile3521Аз обичам да се подържам,и за мен е безумие да ходя с пораснали корени.Е,трябва да сме секси дори и бременни,нали така!Хайде-весела Коледа!
Виж целия пост
# 7
Сестра ми се изрусяваше, а аз се боядисвах черна. Проблем не е имало и при двете.
Виж целия пост
# 8
да си оставя корените като циганките от гарата newsm62.

 Joy  Joy  Joy

И аз се изрусявам, само че гледам да проветрявам добре. Някой ми пусна мухата за връзката между подстригването и бубата на бебчо, а и татито ме иска с дълга коса. Ама тя тази дълга коса иска и поддръжка, за да е хубава, а и вчера видях бубата - голяма е, няма да ощетя неродените моми. Така че - към фризьорския! Естествено, че е важно да сме хубави!  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия