Магазин във Варна с хубави детски обувки?

  • 1 538
  • 12
Вчера обиколих 5-6 магазина в нашият (иначе) прекрасен град, за да търся ботушки за дребен.
Крайно съм разочарована в колко малко магазини, и каква липса на всякакъв избор има. ДА не говорим, че и номерацията куца на нещо, което си си харесал с 300 зора.
Хубавото е, че на финала все пак купих някакви ботушки на Колев и Колев (колкото и да не харесвам самата фирма), поради липсата на всякаква друга алтернатива.
Днес ми предстои втора обиколка, също за ботушки, този път за каката.
Да си кажа-в магазините по Владислав не намерих нищо подходящо за нея; нито в Хиполенд, нито в Бебчо, нито в Биберон. Онзи магазин срещу лятно кино тракия се оказа, че не съществува вече.
Та кажете, има ли изобщо магазин в този град, откъдето да купя хубави (по възможност естествена кожа), светли (розови, бели) ботушки на почти четиригодишната си госпожица?
Виско ще оценя всеки съвет, защото знаете какво е да обикаляш с дете по магазините...  bouquet
Виж целия пост
# 1
Може ли и аз в тая тема да попитам ..Детски обувки момчешки,но хубави и да са №35!Много трудно за намиране само някакви ЧИПО,изкуствени и грозни..
Ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 2
Извинявам се,но и аз не мога да помогна с инфо,защото мн.,мн. трудно намерих ботушки,в които да влязат крачета с висок свод.Примирих се с китайския асортимент!А как исках да са от естест. кожа и да са български.
  Искам да питам варненските майчета дали някъде в града са виждали обувки и ботушки на фирма"Капчица".Предварително благодаря на отзовалите се!
Виж целия пост
# 3
на Пискюлиев има обувки на фирма капчица,аз от там купих на 6г. си дъщеря преди 1 месец ботушки.
Виж целия пост
# 4
В Биберон няма така ли? Аз от там купих много хубави ботушки на Примиджи, но може би септември - октомври.
Виж целия пост
# 5
В Биберон има Капчица, но малки номера. На Пискюлиев в един магазин със стълбички има също на тази  фирма, но по- големи номера. Дано не са свършили!
Виж целия пост
# 6
Как да няма? Аз толкова хубави съм виждала - и розови, и бели, и с пухчета, и без.... ooooh!
Виж целия пост
# 7
Да се похваля-вчера отидох по магазините на Пюскюлиев (нямаше отговори по темата преди да тръгна). Но явно съм улучила. Точно в магазина със стълбичките, за който говори Венера има обувки на Капчица. Избора не е огромен, но дъщеря ми си хареса точно розовите на Капчица, естествена кожа, за 35 лв. УРА!
В "Биберон" предния ден когато ходих, имаше един единствен чифт на Капчица, и то не номера, който ми трябваше. Абе опоскано е, и това е.
Мимоза, виж в магазините по Д-р Пюскюлиев. За съжаление, момчешките обувки наистина са с по-малък избор.
Успех!
Весели празници на всички и ви благодаря за отговорите!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Да са ви честити! Весели празници  Hug
Виж целия пост
# 9
Честито, Аурелия, със здраве! То май на КАпчица има само розови и сини ботушки, поне аз други не съм виждала...
Виж целия пост
# 10
А някой може ли да ми каже от къде да купя обувчици за прохождане Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
А някой може ли да ми каже от къде да купя обувчици за прохождане Rolling Eyes

В Бебчо, Биберон трябва да има  newsm78
Виж целия пост
# 12
А на гаражите до Колхозния пазар,дето продават дрехи,спално бельо,пантофки за бебета и деца провери ли? Аз поне съм виждала там буйки за прохождане!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия