Спи ли бебчо,докато вие вършеете с прсхосмукачката?

  • 503
  • 13
Не знам как е при вас,но моето бебе,щом пусна прахосмукачка или сешоар,веднага заспива,дори и да се е съдирало от рев до тогава. Laughing Даже понякога,за да го усмирим,му пускаме сешоара и той мигом се успокоява. baby_neutral
Как си го обяснявате? Thinking
Виж целия пост
# 1
Когато беше малък от прахосмукачката плачеше,но щом чуе пералнята веднага заспиваше Laughing.
Виж целия пост
# 2
моя реве от сушоара Mr. Greenи не само а почти от всички "странни звуци"предполагам и от прахосмукачка-ние не ползваме .Изобщо голям бъзльо Joy
Виж целия пост
# 3
Не, гони я с проходилката да я бие. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Не, не спи, а любопитства. Държи да е добре информиран какво и защо правя Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И нашето мишленце много харесва звука на прахосмукачката. Ако не заспи поне се успокоява като я чуе Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не съм забелязала,чак толкова да му харесва Crazy
От сушоара се стряска,като пусна прахосмукачката виси отгоре й и се вози на нея...
Докато беше съвсем бебенце,когато заспеше я пусках.Не му пречеше!
Виж целия пост
# 7
Не, гони я с проходилката да я бие. Mr. Green
smile3532 значи е голям образ Heart Eyes
Ако пусна прахосмукачката докато спи не му прави впечатление, не знам, обаче, ако е буден и я пусна newsm78, не съм пробвала до сега. Все чистя докато той спи.
Виж целия пост
# 8
От страх да не го събудя не пускам, но на време оно го преспивах със сешоара, унасяше се от звука  Peace
Виж целия пост
# 9
Не ползвам изобщо прахосмукачка  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Не.Чистех докато спи,а сега иска да чисти с мен. Grinning
Виж целия пост
# 11
На малките бебета им харесват тези шумове, успокояват ги. Някои казват,че е така, защото този шум е подобен на шума в корема на майката.....
Виж целия пост
# 12
Да, спи си и нищо не му пречи.  Peace
Виж целия пост
# 13
Когато пусна прахосмукачката Теди се кокори и става много кротък, въобще не мърда...а сешоара...ех, да е жив и здрав този, който го е измислил...когато много реве само той го успокоява и заспива... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия