изследване на хормони

  • 382
  • 2
Здравейте!Влязох в този форум за да поискам помощ от вас.В понеделник си правих хормонални изследвания на 14 ден от цикъла.Моля да ми кажете в коя фаза съм-фоликуларна, овулаторна или лутеална.Моля кажете ми дали са нормални изследванията ми на хормоните: ФСХ-10 m/u/ml, ЛХ-26.7 m/U/ml, Естрадиол-77.4 Pg/ml, и Пролактин-13.7 ng/ml.
Виж целия пост
# 1
Защо не попиташ някой лекар,за да ти обясни най-точно и компетентно?

Ако искаш пусни темата в Здравословни,но ми се струва,че само лекар може да ти даде верен отговор.Тук във форума ще започнат едни предположения,различни мнения и съвети и ще те объркат съвсем.Това е мое мнение,както ти си решиш.
Виж целия пост
# 2
Здравейте!Влязох в този форум за да поискам помощ от вас.В понеделник си правих хормонални изследвания на 14 ден от цикъла.Моля да ми кажете в коя фаза съм-фоликуларна, овулаторна или лутеална.Моля кажете ми дали са нормални изследванията ми на хормоните: ФСХ-10 m/u/ml, ЛХ-26.7 m/U/ml, Естрадиол-77.4 Pg/ml, и Пролактин-13.7 ng/ml.
Хормоните ЛХ,ФСХ и Естрадиол се правят на 3 ден от МЦ
В момента на изследването си била в ФФ.
За 14 ден Естрадиол ти е нисък  трябва вече да е над 100+
Преди О. ако е 200-250 минимум - това показва че яйцеклетката е годна и че ще има О.
Кои лекар ти каза да си пускаш тези изследвания на 14 ден? 

Дай референтни граници? Да се види поне пролактина как  е/ за него няма значение денят от МЦ/

ПП. Може да си била и след О.? - нисък естрадиол и висок ЛХ - май е това. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия