Вреди ли....

  • 3 093
  • 62
Прочетох различни версии и ще се радвам да видя вие какво мислите..извинявам се ако има такава тема вече. Blush
Виж целия пост
# 1
Мисля,че не.
Но нека се изкажат по-компетентни мами от мен.
Виж целия пост
# 2
и аз гласувах с опцията не .
Интересно ми е да чуя мнение и в подкрепа на това защо вреди ?
Виж целия пост
# 3
и аз гласувах с опцията не .
Интересно ми е да чуя мнение и в подкрепа на това защо вреди ?
На всякъде съм чела,че не вреди, а още повече тя не достига до бебето. Shocked
Виж целия пост
# 4
НЕ  Peace
Виж целия пост
# 5
Неможе да навреди изобщо,може само да предизвика контракции в края на бременноста,така четох в две книги Peace
Виж целия пост
# 6
Не би трябвало, защо иначе и лекарите ще казват, че сексът по време на бременност е позволен, а никой нищо не казва пък за предпазни средства.
Виж целия пост
# 7
Не вреди, разрира се! Та тя изобщо не достига до матката Peace

Неможе да навреди изобщо,може само да предизвика контракции в края на бременноста,така четох в две книги Peace

Контракциите , по скоро може да са вследствие от половия акт, като цяло, а не от спермата Shocked

Виж целия пост
# 8
Неможе да навреди изобщо,може само да предизвика контракции в края на бременноста,така четох в две книги Peace

И аз така знам. И докторът така ми казваше докато бременеех.  Peace
Виж целия пост
# 9
Не вреди, разрира се! Та тя изобщо не достига до матката Peace

Неможе да навреди изобщо,може само да предизвика контракции в края на бременноста,така четох в две книги Peace

Контракциите , по скоро може да са вследствие от половия акт, като цяло, а не от спермата Shocked


Точно от спермата се получават контакциите не от половия акт,самата сперма ги предизвиква Peace
Виж целия пост
# 10
Не вреди, разрира се! Та тя изобщо не достига до матката Peace

Неможе да навреди изобщо,може само да предизвика контракции в края на бременноста,така четох в две книги Peace

Контракциите , по скоро може да са вследствие от половия акт, като цяло, а не от спермата Shocked


Точно от спермата се получават контакциите не от половия акт,самата сперма ги предизвиква Peace
Peace
Виж целия пост
# 11
и аз мисля,че не вреди Peace
Виж целия пост
# 12
 Знам, че предизвиква контракции, защото съдържа хормона(оскситоцин).
Виж целия пост
# 13
Е как половия акт да не предизвиква контракции?! Специално женския оргазъм- нали контракциите са да улеснят проникването на сперматозоидите...
Виж целия пост
# 14
не мисля че може да навреди по някакъв начин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия