Помпата ми АВЕНТ скърца?!

  • 2 185
  • 17
Здравейте,
Питам всички, ползващи или ползвали помпата АВЕНТ. Имали ли са проблем с нея? Моята напоследък започна зверски да скърца.  Sad  Освен това имам чувството, че не функционира много добре. Sad Иначе я ползвам вече близо 2 месеца и съм много доволна от нея.
Виж целия пост
# 1
И мойта скърца... но изпомпва добре!
Виж целия пост
# 2
Мойта също.
Виж целия пост
# 3
ако това ще те успокой и моята скърца.А като бях в болницата и минех покрай някоя стая се чуваше същото скърцане. Wink
Виж целия пост
# 4
моята понякога скърца, понякога не. скърцането си е неприятно.
Виж целия пост
# 5
Спомням си, че и аз имах подобен проблем в началото.
Пробвай да махнеш пластмасовото капаче над дръжката. Според мен то има само декоративна функция (Аз се цедях без да го монтирам на помпата). Така ще миеш и една част по-малко.
Ако и така не става нищо можеш да капнеш 1-2 капки кърма там където дръжката се закрепва в помпата (да я смажеш).
Провери малката диафрагма (звездичката), ако се е скъсала може да не прави добре вакуум и затова да не работи добре.
Успех!

П.С. Аз моята я използвах 6,5 месеца и съм страшно доволна.
Виж целия пост
# 6
И моята зверски скърца понякога и понеже основно вечер се цедя все се тревожа че ще събудя бебка.
Виж целия пост
# 7
И мойта ту скърца, ту не - шантава работа!  Grinning  Но на мен не ми пречи, стига да си върши работата добре. Засега съм супер доволна. Не мога да си представя какво щях да правя без нея.

Моята понякога в началото на цеденето не вакуумира добре, когато е току що стерилизирана и още мокра, но когато частите са й сухи (а само гърдата ми мокра!), няма проблем.
Виж целия пост
# 8
Чак зверски не бих казала, но и моята поскърцва понякога - мисля, че зависи от сглобяването всеки път.
Аз пък имам друг проблем - така и не се научих да използвам силиконовия накрайник, но тъй като и така не ми е неприятно, може би просто не бях достатъчно упорита (може и да опитам пак - засега я ползвам само малко повече от месец)
Виж целия пост
# 9
Цитат на: Majmunka
Чак зверски не бих казала, но и моята поскърцва понякога - мисля, че зависи от сглобяването всеки път.
Аз пък имам друг проблем - така и не се научих да използвам силиконовия накрайник, но тъй като и така не ми е неприятно, може би просто не бях достатъчно упорита (може и да опитам пак - засега я ползвам само малко повече от месец)


Че как без силиконовият накрайник! Това е едно от най-ценните преимущества на помпата Авент. Не съм опитвала без него. БРРРР! Сигурно вакуумът ще е много силен и ще боли.
Аз лично, преди да почна да се цедя, изплаквам гърдата с топла вода - хем да разшири и отпусне каналите, хем да не е толкова болезнен вакуумът.
Виж целия пост
# 10
И мойта скърца на моменти:). Не  е приятно, но пък ми свърши чудесна работа.
Виж целия пост
# 11
И моята скърца и тп всеки път. Мислех, че само при мен е така, но вийдам, че е масово  Shocked
Виж целия пост
# 12
И мойта скърца...но изпомваше добре и най вече безболезнено...
Виж целия пост
# 13
И моятаскърцаше. Не изпомпва добре когато не е сглобена хубаво да прави вакум. Затова аз моята я сглобявах мокра и по силиконовите части минавах с пръст натискаики. И нямах проблеми.
Виж целия пост
# 14
И аз я сглобявам мокра, и не скърца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия