Как станах мама два пъти в една година

  • 3 929
  • 76
Здравейте момичета.Пускам темата по идея на Мама Цоцоланка.Ще се опитам накратко да разкажа моята история и дано не ви отегча.Ще започна от там че имам брат и сестра,аз съм най-голямата -10.11.1978,брат ми-20.11.1979,сестра ми-20.11.1981, имах много щастливо детство ,изпълнено с весели игри и разбирателство между нас.Предполагам ,че това се оказа  причината да искам да имам три деца.Омъжих се през 2002г.,бях бременна и много щастлива,заживях в дома на свекърва ми и всичко вървеше чудесно -Джулиана се роди в нощта на Йорданов срещу Иванов ден-леко и безпроблемно.Но много хубаво не е на хубаво-не искам да изпадам в подробности,но след една лека -според мен, разправия,свекърва ми си позволи да ме нарича с думи като боклук,уличница и т.н-думи ,които силно ме нараниха и принудиха да си събера багажа и заедно с 4-месечното си бебе да се прибера у дома-домът ,в които никога не се е повишавал тон ,камо ли да се чуват такива обиди.Имах нужда от спокойствие-та нали ми трябваха сили за да гледам малката,която кърмех.Минаха три месеца и нещата се поуспокоиха-мъжът ми настояваше да се върна,но сякаш нещо беше заседнало в гърлото ми-отлагах.Продължавах да кърмя и нямах цикъл,но коремът ми вместо да се събира,започна да расте,а аз започнах да се притеснявам-бяхме правили секс само два пъти след раждането,и естествено без да се пазим-гинекологът ми беше казал ,че докато кърмя,няма да имам овулация,а понеже Джули се роди 2500гр,я кърмех през 2 часа и до 6.месец не я дохранвах.Реших да посетя гинеколога си и на 07.07.2003 отидох-каква беше НЕГОВАТА изненада,когато видя бременност в 13 г.с,няма да ви описвам,но по видеозон ми определи термин 03.01.2004г.В сърцето ми забушуваха смесени чувства-исках това дете,но...щях ли да се справя?С бебе на една година и новородено ?Съпругът ми каза аз да реша,той също иска повече деца ,но все пак аз ще ги гледам.Прибрах се вкъщи.-трябваше бързо да взема решение.Благодарение на куража и силата на моите родители реших да оставя мъничето,и така на 29.12.2003 в 11 ч.на обяд се роди малкото ми съкровище-Габриела.Преминах през много трудности и изпитания,но сега съм много щастлива смоите принцеси и съпругът ми,с когото отново живеем заедно,дори вече мислим за трето дете-така ще се сбъдне детската ми мечта за пълна къща.Благодаря че ме изчетохте,пожелавам на всички весели празници и се обичайте силно,а още по -силно обичайте децата си-те са нашето истинско богатство. Поздрави  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ей, страхотно! Hug Ама как сте се подредили само- ти с твоите брат и сестра и твоите деца Grinning
Да са ти живи и здрави Джули и Габи   bouquet
Виж целия пост
# 2
Каква интересна история с хубав край.Желая ви много щастие и догодина един малчуган.Нека повече такива истории чуваме по Коледа.Преди малка четох тема"защо не се радвате".Ставаше въпрос защо не се радваме на материалните придобивки на другите.Ето това ,което ти разказа ме радва истински.Ти си силна жена.Възхищавам ти се.Аз сигурно нямаше да имам сили да постъпя като теб.Една от лошите ми черти е,че съм нерешителна.  bouquetВесела Коледа!
Виж целия пост
# 3
Хубава история. Браво на теб за куража, който си проявила. Пожелавам ти духа на родителите ти, дали ви щастливото детство и много любов в твоето собствено!
  bouquet

ПП Стефани, за същото си мислех и аз!!! ... и истински се зарадвах!
Виж целия пост
# 4
Страхотно! Браво! Благодаря ти, че го сподели с нас! Мисля, че ще подариш доста усмивки преди Коледа   bouquet
Пожелавам къщата ви винаги да е пълна с много любов и детски смях  Hug
Виж целия пост
# 5
Супер много се радвам за теб,да сте живи и здрави цялото семейство.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Мама Дил,чудесна история!Много се радвам на щастливата  й развръзка!А когато решиш за трето,ние от многодетните мами ще те посрещнем подобаващо.
Ех,тази мама Цоцоланка все такива хубави хора ли познава!?
Щастлива Нова Година на цялото ти семейство! Hug
Виж целия пост
# 7
Ееееееееее, крушата не падала по-далеко от дървото....... Страхотна история! Със сестра си и брат си - ама да им имам рожденните дни...... - сигурно си имала незабравимо детство!!!! И не напразно родителите ти са те подкрепили в избора за Габи!

Не са много семействата имащи 2 деца в 1 година! Направо сте 2 в 1! Не са много семействата решили се на това, защото то твоето сега е сигурно по-трудно отколкото близнаци да се гледат..., пък знам ли?????  newsm78 Сигурно се оправяш щом искаш и трето детенце! Знам, че не ти е леко, но вярвам,че си много, много щастлива мама! А и браво и на съпруга ти,че те е подкрепил и че сега сте си отново заедно, цялото семейство! Сега около Нова година имате в семейството много, много, много празници........  Желая ви от сърце здраве, много,много любов и щастие с двете красавици......... Нацелувай ги от мен и им желая на тях двете - винаги да се обичат и да си помагат в живота!  Весели и щастливи празници!  

Благодаря,че разказа историята си!!!!!!      newsm51 newsm51

Оставете все пак да имате празник и лятото напр. - това във връзка как да си планувате третото детенце...... и тогава се записваш в темата на многодетните мами!!!!!!!
Виж целия пост
# 8
само се чудя що за лекар твърди, че по време на кърмене не може да има овулация newsm78
Виж целия пост
# 9
Ей, супер. Страхотна история. Възхищавам ти се.
Весела Коледа.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Да сте живи и здрави цялото семейство! Много щастие ви пожелавам! МАлката ти дъщеря е родена заедно с моята- в един ден, година и с разлика от около 15 минути Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Страхотна история!
Пожелавам ви весела коледа и много ти се възхищавам !
Виж целия пост
# 12
Много се радвам за вас! Желая ви винаги да сте щастливо семейство и скоро да има ново попълнение  Laughing

И аз вече си мечтая за един малчоган  Laughing
Виж целия пост
# 13
Супер, браво на теб за смелостта.Децата са, голямо щастие.
Виж целия пост
# 14
живи и здрави да са ти дечицата  Hug и каки да ги направите на БРАТЧЕ  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия