плодово пюре с боровинки

  • 3 265
  • 11
Здравейте мами. имам въпросче към вас за плодовите пюренца с боровинки, давали ли сте от тях на вашите дечица. Гледам че такива в комбинация с ябълка има на Хип и Сънвал. Даже на Хип са обозначени като хипоалергени. Какво е вашето мнение, защото нали дават ягодата, къпината за алергени. Детето ми е на почти 6 месеца. Благодаря за отговорите ви и весели празници на всички!
Виж целия пост
# 1
Давала съм, много ги обичаше  Simple Smile Но мисля, че беше по-големичък - може би към 7-8 месеца.
Виж целия пост
# 2
Важното е да не даваш ягоди, малини, къпини и вси4ки цитръсови плодове !!! Боровинки съм давала и много ги харесва, а наистина ги дават  хипоалергени, така че давай смело !
Виж целия пост
# 3
НА МОЯТА БЕБКА ДАДОХ НЯКЪДЕ ОКОЛО 6-МЕСЕЧНА ПЮРЕ С БОРОВИНКА НА ХИП И СЕГА СА И ЛЮБИМИ.
Виж целия пост
# 4
Давам боровинки от 6 месец Peace
Виж целия пост
# 5
не се притесняваи дай смело на бебчето,много ще му хареса.Дори има и комбинирани на хип горски плодове,които също са хубави.
Виж целия пост
# 6
Всякакви плодови купени пюрета могат да се дават след възрастта, обозначена на етикетите им  Peace
Виж целия пост
# 7
Всякакви плодови купени пюрета могат да се дават след възрастта, обозначена на етикетите им  Peace

Давай спокойно.Тези на Хип,за които споменаваш са много хубави Peace
Виж целия пост
# 8
Аз давм на Хип с боровинки, но започнах когато стана на 10 месеца. Има доста други по-необходими неща които можеш да въведеш преди това. И друг път съм писала, аз не се съобразявам с това което пише на етикетите, те са с рекламна цел, а всеки трябва да прецени кое е добро за детето му.
Виж целия пост
# 9
Всякакви плодови купени пюрета могат да се дават след възрастта, обозначена на етикетите им  Peace
newsm10
Виж целия пост
# 10
От 5 -я месец ги давам . Много ги обича
Виж целия пост
# 11
все още не съм давала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия