Доктора не обръща внимание а не е маловажно за мен.....

  • 1 981
  • 27
Мили мами направо вече незнам какво да мисля . Аз съм бременна в 3- месец , но в началото прокървих и ми изписаха Дуфастон и Но шпа , всичко се оправи тогава .
Сега обаче прокървявам доста , но само и единствено , когато ходя по голяма нужда . Доктора ми казва , че щом всичко се развива нормално с бебо няма място за притеснение , но нито изследвания нищо не ми назначава , само повтаря незнам на какво се дължи .
Моля Ви ако някой е чувал за такъв случай или е имал как е протекло всичко .
Постоянен стрес е за мен това положение .
Виж целия пост
# 1
Откъде кървиш? newsm78
Да нямаш хемороиди? Thinking
Ако- не, непременно се обърни към друг доктор Peace
Виж целия пост
# 2
Ами не кървя от дупето Sad
Виж целия пост
# 3
Може да имаш пукнат капилияр, но непременно се обърни към друг доктор Peace
Виж целия пост
# 4
Миличка,обрни се към друг лекар щом този не ти обръща достатъчно внимание
Стискам палци всичко да е ок
Виж целия пост
# 5
и аз съм за другия лекар
Виж целия пост
# 6
Друг лекар задължително  Peace
Виж целия пост
# 7
Смени си лекаря, не може такова спокойствие при кървене.
Виж целия пост
# 8
zuza, аз в 6-та седмица имах кървене при ходене до тоалетна и 10 дена лежах в болницата Twisted Evil За мен никое кървене по време на бременност не е нормално, сменяй доктора!!!
Виж целия пост
# 9
Ох, пожелавам ти кървенето да е от вътрешни хемероиди, каквото ми се случваше и на мен през бременността, но задължително отиди и на друг лекар. Моят гинеколог на дълго ме разпита и ме прегледа първия път като видях капчици кръв, но се оказа, че са хемероиди.
Виж целия пост
# 10
Смени лекаря Peace
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 11
Смени лекаря веднага.Как така няма да ти обърне внимание,ами ако имаш отлепяне на плацентата?Дано не е нещо такова,а е безобидно нещо.Дано всичко да е ОК
Леко бременеене
Виж целия пост
# 12
кървенето не е нормално състояние така или иначе, дори и да са хемероиди  Naughty иди и на друг доктор, а на твоя си настоявай без задръжки - става въпрос за твоето бебе  Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Какъв е този лекар, ведага го смени и да не си повторила при него повече. Веднага го сменяй!
Виж целия пост
# 14
И аз бих те посъветвала да си смениш лекаря, как така няма да ти обръща внимание и да не ти пуска изследвания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия