Стенни кърмачески ЛЛЛ календари 2007

  • 1 437
  • 27
Момичета  Grinning
Имаме стенни календари Ла Лече Лига - подходящи най-вече за лекарски кабинети.
Представляват това:

Клик!

В момента има налични около 15 бр. (част се продадоха на последната среща), ако има интерес - можем да направим още.

Календарите са семпли (най-вече с оглед на цената), но очеприятни и разбира се, с линк към ЛЛЛ сайта (който тоже води и до тук Wink На снимката адресът е сгрешен, на календарите не). Разликата между печатната цена и продажната отива за бъдещи ЛЛЛ инициативи.

Размерът е А4+А3, картон.

Мога да пратя тези 15 бройки сега към София, ако има желаещи - едно пиленце ми пошепна, че кака Ассинка ще минава през Пловдив в събота, не знам кога се връща наобратно, а после по заявки можем да отпечатаме и още бройки Simple Smile Цена на 1 бр. - 5 лв., надявам се - не е много за подарък на лекар/джи пи/педиатър/гинеколог.

Казвайте, дали и кой колко иска  Grinning
Виж целия пост
# 1
Пу 1 бр. за моята педиатрица-прекрасница!!! И ако има някакви брошурки, листовки и прочие, също така!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Казвайте по-бързо, за да мога да взема и да нося насам преди НГ. Ще заминавам утре за Пловдив и ще се виждаме с Бу, така че приемам заявки Hug за носене, пък после за поръчка е вече друга работа Wink
Виж целия пост
# 3
А за другите градове как стоят нещата? Аз искам 1 бр. , но съм от Варна.
Виж целия пост
# 4
А за другите градове как стоят нещата? Аз искам 1 бр. , но съм от Варна.
Може Simple Smile само се пребройте, ако има повече желаещи от един град, за да се спести от цената на доставката Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Какво ще рече формат А3+А4?
Една бройка и за мен.
Виж целия пост
# 6
Какво ще рече формат А3+А4?
Една бройка и за мен.
Горната част (цветна) е А4, долната с месеците е черно-бяла и е А3 Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ахааа, ясно. Мерси Simple Smile.
Виж целия пост
# 8
Искам и аз една бройка  Sunglasses
Виж целия пост
# 9
А за другите градове как стоят нещата? Аз искам 1 бр. , но съм от Варна.
Може Simple Smile само се пребройте, ако има повече желаещи от един град, за да се спести от цената на доставката Simple Smile
И за мен 1бр., ако може, моля Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Ще питам някои габровски мами да се съберем за няколко бройки.
Виж целия пост
# 11
  И аз искам 1 брой  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
4 броя за героя
Виж целия пост
# 13
И аз искам 1 бр., обаче не знам как да стане-аз съм от Банско, едва ли ще има друга поръчка от тук...
Иначе-идеята е много добра, но би било хубаво ако може освен интернет адрес да има и телефони....
Аз така мисля-майките, които разполагат с интернет е много вероятно да попаднат на този форум, но тези, които нямат- как да се свържат с вас?
Поне тук, аз май съм единствената от майките с които се виждам с достъп до нет-а. Тези мами, с които се познавам по-добре ми се доверяват и вече минаха на кърмене на поискване, не дават сокове и т.н., но би ми било много по-лесно да дам примерно брошура с телефон... Дори да не сеобадят ще им звучи по-авторитетно това, което казвам.
  bouquet
Виж целия пост
# 14
Аз искам календари - 5 броя, обаче съм в Бургас до след Нова Година - ще мога да си ги взема в началото на януари. Ако е спешно да се платят, трябва да се уточним как най-лесно да стане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия