Мъжки парфюм

  • 2 057
  • 26
Купих за коледен подарък  комплект Higher Energy на Диор - мъжки.
Обаче като се прибрах в къщи изобщо не ми хареса и ще ходя да го сменям. Моля дайте идеи за какъв?

Аз изглежда не мога да възприема повече от два парфюма и се обърквам и купувам нещо дето после хич не ми харесва.
Виж целия пост
# 1

На мен пък ми е от любимите мъжки аромати! Мъжо ползваше почти цялата серия.
Иначе аз сега му купих за Коледа новият на Versace - EAU FRAICHER - много свежарски!
Виж целия пост
# 2
Мъжът ми ще получи за Коледа любимият си аромат на... кожа Grinning Не се смейте, има парфюми с такъв аромат - миналогодишният му подарък бе Фаренхайт на Диор именно по тази причина. Сега ще бъде Аигнер in leather.
Виж целия пост
# 3
За мен най-върховния мъжки аромат е Егоист на Шанел.Направо не отговарям за действията си,ако някой мъж ми мирише така.Цената му обаче е доста солена.
Виж целия пост
# 4
Кажи какви миризми харесваш - водни, по-тежки, по-сладникави, на тютюн,кожа
Аз обожавам Шик на Каролина Херера - също не отговарям за действията си, като усетя мъжа ми с него Mr. Green
Харесвам също много - на Исей Миаки, Трут на Келвин Клайн, Булгари Акуа- има многоо хубави мъжки парфюми Peace

П.С. Никога не съм харесвала парфюмите на Диор-отвратителни са и дамските и мъжките - тежки, силни - отврат - мое мнение Peace
Виж целия пост
# 5
На Давидов - Ехо, за мен е много хубав мъжки парфюм.  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз много харесвам синия на Живанши!
Виж целия пост
# 7
аз харесвам 212 на Херера
Виж целия пост
# 8
Много благодаря на всички.

Смених го с  Bvlgari Pour Homme Soir . Сега не знам дали уцелих, обаче в магазина пак се замаях, помирисах 15 парфюма, някои ми харесаха на листчето, но като си ги пръснах на кожата се промениха ужасно.
Накрая, понеже трябваше да избера нещо (пари не връщат) избрах този и ми останаха още малко така че си купих за мен един комплект на Moschino- Cheap & Chic I Love Love. (е, додадох още малко, ама..... много ми е любим)
Виж целия пост
# 9
П.С. Никога не съм харесвала парфюмите на Диор-отвратителни са и дамските и мъжките - тежки, силни - отврат - мое мнение Peace

Твое, разбира се, но точно този за който споменава мацката е СУПЕР според мен и е толкова лек и свеж, че e далече от тежък и силен......мнооооого далече!
Може би затова и не и допада newsm78

Като цяло ароматите на Boss  са ми също любими - особено мъжките, а последния е просто чудесен - BOSS SELECTION   bouquet
Но той също е доста лек и приятен - малко прилича на HIGHER ENERGY Joy
Виж целия пост
# 10
П.С. Никога не съм харесвала парфюмите на Диор-отвратителни са и дамските и мъжките - тежки, силни - отврат - мое мнение Peace
Наистина е добре да сме по-предпазливи с думичките - "отвратителни" например е отчайващо грозна, даже когато изразява личното мнение.
Мое мнение Grinning
А Фаренхайт е нежен, ефирен и лек аромат.
Виж целия пост
# 11
Мъжкият "Euphoria" е невероятен. Потичат ми лигите като ми заухае на него ....
Виж целия пост
# 12
На Живанши синия е супер, но не знам колко е траен.
Но за Аква Булгари гарантирам-супер готин и супер траен Peace
Виж целия пост
# 13
В момента се сещам за:
FERRAGAMO INCANTO,ACQUA DI GIO,XS BLACK Paco Rabanne,питон-не помня на кой беше и повечето на Бос.
 
 
Виж целия пост
# 14
Boss Soul  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия