Нервност и зъбоникнене

  • 662
  • 8
Дъщеря ми от 3-4 дни е много нервна, буди се през ноща с плач без причина, даже и темп. вдигна онзи ден, а е здрава - сигурна съм, явно причината е в зъбките , така че помагайте - как облекчавате дечковците/изключвам геловете за мазане/!
Виж целия пост
# 1
Аз бях взела калгел,но честно казано не съм доволна.Никненето на зъбки е малко труден период както за бебетата,така и за техните родители,но ще мине.Аз взех Калпол и при нужда давам на малкия,купих му и дъвкалки за зъби,също гумени играчки,които да дъвче.
Виж целия пост
# 2
Привет Veni-b!  bouquetИ ние сме с този проблем и май като че ли само спокойствие и сили помагат Simple Smile.Аз понякога давам лъжичка Панадол /Нурофен преди сън,поне да поспим по спокойно.Нищо друго не помага Sad
Виж целия пост
# 3
За облекчаване на венеца ссъм и зплозвала и използвам в момента за Пламен Дентинокс гел или Калгел.
Вечер преди лягане да вам детски сироп Парацетамол за обезболяване.
Виж целия пост
# 4
Халмомила Peace
Виж целия пост
# 5
Аз я мажа с Генгигел и като че ли има ефект.
Виж целия пост
# 6
Давам нещо студено от хладилника да се чеше - морков,краставца...също и твърди кори хляб.
Виж целия пост
# 7
Използвам Генгегел и Дентинокс при Ивко има ефект

Весели празници!
Виж целия пост
# 8
Защо ги изключваш?Аз разчитах именно на тях,всъщност само на един-Дентинокс.
Опитах и с Хамомила,но свърши работа само при първите 2 зъба.
Панадол съм давала само ако вдигне Т и в наистина много редки случаи,заради болката (в тези случаи съм давала 1/2 доза).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия