Искам да стана пепелно руса

  • 41 443
  • 40
 PraynigМомичета помогнете.Преди около 2 месеца си взех боя Лонда-тъмно пепелно руса,но станах почти черна.Сега почти се е измила и искам отново да се боядисам,но не знам каква марка боя да взема,че да стана точно пепелно руса или опушен лешник.По принцип косата ми е светло кестенява.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
az sam sivo ruso i se bojadisvam s londa,edinstveno s londa mi stava taka xubav cveta,probvala sam i loreal no za ruso nemislia ce sa dobri.az te savetvam da otidesh na frizior da te bojadisat ti sama niama da uspeesh.nasluka Peace
Виж целия пост
# 2
правили са ме с Лореал пепеляво руса....доста добре стана!
Виж целия пост
# 3
Loreal Exelens - 9.1. Peace
Виж целия пост
# 4
точно със същата се боядисах вчера и станах доста тъмна Confused Колебаех се м/у Екселанс и Преферанс/с която цвета става супер,но изтощава/.Дано се поотмие до Нова година Tired
Виж целия пост
# 5
E че тя на картинката е супер бяло русо, а мен на снимката като ме гледаш съм с 7.1  + 9.1 - двете ги смесвам
не мога да повярвам, чеси станала тъмна, явно искаш някакво бяло русо newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз пробвах с 9.1, но и на мен ми стана много тъмно и не пвоторих вече. Не знам защо...
Трябва да търсиш боя за супер изсветляване, без предварително обезцветяване. С такъв тип става добре. Не трябва да са от номера 10, още по-малко 9. Те са тъмни за русо. Стоят по-руси на по-матови жени, ако си с бяла кожа - забрави.
Лонда изсветляват доста добре.
Виж целия пост
# 7
тук са с други номера, А=9.1

Ми не искам бяло русо, но се получи като С1, което определено ми е тъмно.

Виж целия пост
# 8
Да , явно наистина искате много светло, защото моята естествена коса е много тъмно кафяво и се правя с 9.1 и 7.1 и става почти като  C1 -  за мен това си е супер светло...
Виж целия пост
# 9
Не искам много светло русо,защото няма да ми прилича,искам тъмно пепелно рус или опушен лешник.Койата ми е светла и много русото не ми отива.
Виж целия пост
# 10
Пробвай с ГАРНИЕ 100%- №111 Peace
Виж целия пост
# 11
sivia otenuk izbiva nai dobre na svetla kosa.na londa naistina se poly4avat dobre,no na posvetla osnova.zashto ne probvash da si napravish mnogo tunki ki4yri,i posle da ia boiadisash,taka cialostnoto yseshtane za kosata shte e 4e ima pepeliv otenuk.
Виж целия пост
# 12
Пробвай с ГАРНИЕ 100%- №111 Peace
Правих се с нея-наистина става хубаво пепелно русо.Но при мен много бързо се изми. Rolling Eyes
Лондата е доста силна, и винаги,с който и цвят да се правя-хваща боята. Peace
Навремето се правех и с Чифели-много хубави нюанси на русото имат и едни 4-5 цвята,които са пепелни и убиват жълтото(ако преди това си била руса обаче). Peace
Последно(преди месец и малко отгоре) се боядисвах с Гарние,но обикновената,забравих и името,и стана супер,а и на всичкото отгоре още не се е измил цвета.Учудващо за моята коса newsm78
Виж целия пост
# 13
ГАРНИЕ    А10 Peace
Виж целия пост
# 14
Единствения начин да станеш пепеливо руса от
веднъж е първо да си обезцветиш косата, а после да я боядисаш  с какъвто цвят искаш 33uu
Другия вариант, с боите е -да я боядисваш често (  на около 20 дена), за да може боята да се напласти Peace
Каквато и марка боя да сложиш на главата си, пепеливото се отмива и остава да жълтее Shocked
Аз съм "блондинка" от 17 години, мазала съм всичко, което се продава на пазара , но пепеливото полека- лека изтича под душа   33uu
Напоследък (както писах и по- горе) съм най- доволна от 100 процентовото ГАРНИЕ thumbsup
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия