сенки около очите

  • 401
  • 1
Мили мами, имам едно притеснение и ми е трудно да го формулирам, но ще понапиша, пък дано ме разберете и помогнете. Моля ви...ужасно съм притеснена.  Praynig
Наложи ми се да си посетя личния, но нямаше на кого да оставя беба и я взех с мен. Той се зарадва да я види, но му направи впечатление нещо, което и аз бях забелязала преди, но педката смята за безобидно - има големи синьо-лилави сенки около очите - не под, а около - отдолу, по клепачите, нослето... Когато поопъна кожичката по тия места, се виждат наситени на цвят кръвоносни съдове... Личният ми ме попита потъмняват ли с времето, отговорих утвърдително и ми каза педката да се заеме, защото било тревожно и го нарече с някакъв мед. термин, който за жалост не запомних. Embarassed Казах на педката, отговори, че е фина кожата и ще се оправи, но...някак се притеснявам... Tired Личният ми не е педиатър, но има малко бебе и чете доста, та... ooooh!
Ако някой има подобен проблем, ако е проблем, ще съм благодарна да ми пише за какво точно става въпрос и как се лекува.  Praynig
Благодаря ви предварително!  Hug
Виж целия пост
# 1
Да не са петна от самото раждане, които изчезват след това, малкия имаше на клепача като се роди. Дано намериш отговор тук, но потърси някакъв специалист дерматолог
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия