нормално ли е?

  • 907
  • 15
здравейте! бременна съм в 8 месец-до сега съм с 11кг отгоре.От 2 седмици като легна и след това не мога да стана,едва едва се изправям Sadиначе като се раздвижа мога и с часове да се разхождам.Нормално ли е това newsm78получава се само когато се залежа-вече направо ме е страх да остана неподвижна повече от 10 минути Sad как е при вас?
Виж целия пост
# 1
Нормално е, понякога и така става , все някой да има да помага.
Виж целия пост
# 2
Качих 30 кг.такова нещо не ми се е случвало Peace!
Виж целия пост
# 3
На мен ми се случваше и двата пъти когато бях бременна.
Нормално е. Peace
Виж целия пост
# 4
Съвсем нормално е! Peace
И на мен ми беше нужен кран, за да се изправя Shocked
Виж целия пост
# 5
Даааааа и затова е татито - да прави масажи докъто ръцете му отмалеят  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Аз в 8 месец гонех 30 те килограма  #Crazy и при мен беше така, но пък все някакси се изтъркулвах от леглото  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Нормално е и не е свързано непременно с килограмите.Аз качих 16кг за цялата бременност и въпреки това в началото едвам ставах-кръста ме болеше ужасно, а понякога просто блокирах- без да ме боли.По-късно(към 4-5ти месец) ми се "наместиха"кокалите и нямах проблеми до края на бременността.
Виж целия пост
# 8
Аз качих около 18 кг за цялата бременност.След 6-я месец започнаха страхотно да ме болят краката.Към осмия месец вече едва ходех.Като се раздвижех нямаше проблем но като седнех след това не можех да стана.Беше ужас но си струваше. 1stroller
Виж целия пост
# 9
Нормално е, не се безпокой
Виж целия пост
# 10
И при мен се получава така понякога. Схваща ми се крака и немога да стана лесно.. после като се раздвижа и ми минава.Явно е нормално
Виж целия пост
# 11
от 5-я месец бях така но кечих 30 кг Weary
Виж целия пост
# 12
Да,нормално е. Peace
Аз качих 30 кг и на края вече се търкалях Joy
Явно, от тежестта много ме болеше кръста, и също не можех да се надигна без чужда помощ.Чувствах се като стара баба Grinning
Виж целия пост
# 13
Нормално е.Мен ме наболява кръста като се изправям и краката  горе('дето са свързани  hahaha по научно му  казано).
Виж целия пост
# 14
Съвсем нормално е! Peace
И на мен ми беше нужен кран, за да се изправя Shocked
И на мен понякога...но аз пък качих мнооого кг  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия