На колко време сменяте шишетата за АМ?

  • 1 542
  • 22
Ние сме на шишета на Авент и се 4удим тука от едно известно време на колко време трябва да се сменят. Айде бибероните пише 4е на месец някъде по хигиенни съображения, ама на шишетата нищо не пише.
На колко време сменяхте шишетата?
Виж целия пост
# 1
Не съм и не мисля да ги сменям. Thinking Бибероните съм сменяла, заради големината, не за друго.
Виж целия пост
# 2
Не мисля да ги сменям Stop
Виж целия пост
# 3
Аз използвам шишетата на Чико,но не съм ги сменяла.Сменям само бибероните всеки месец,тъй като са каучукови  Peace
Виж целия пост
# 4
Не ги сменям. Е, ако не им приложа "суха стерилизация"/на няколко пъти забравям да слагам вода в стерилизатора за микровълнова/. Иначе бибероните - на всеки месец.
Виж целия пост
# 5
Аз използвам шишетата на Чико...Сменям само бибероните всеки месец,тъй като са каучукови  Peace

 Peace аз също бях с Чико,но ги смених с Авент към 9-ия месец!
но тези които използвах за сок сменях често,защото се оцветяваха от сока и стояха като захабени.
Виж целия пост
# 6
Аз пък все си харесвам някое ново,но не с хигиенична цел,а просто така-за разнообразие  Laughing
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам две шишета Чико едновременно - ту едното, ту другото - което хвана. Не мисля да купувам нови Peace
Виж целия пост
# 8
Изкарах с едни шишета,не съм ги сменяла.
Виж целия пост
# 9
Само бибероните съм сменяла.
Виж целия пост
# 10
Сменям само бибероната Peace.
Ако ти се виждат избледнели картинките ,какво пък можеш да си ги подновиш.... Wink
Аз така бях направила ,когато големия ми беше бебче.
Сега не съм сменяла на малкия шишетата.Още сме си с тези които пазарихме като дойде време да раждам.
Виж целия пост
# 11
Ползвам на Авент. Сменям ги когато видя че са се захабили, особено това за сока много бързо се захабява от морковите. Бибероните сменям на 3 месеца.
Виж целия пост
# 12
След около година ги смених. Пластмасовите се сменят, стъклените не е нужно. Пластмасата при миенето се драска, попиват миризми и се наслояват в драскотините много неща, които не могат да бъдат изчистени. По книгите пише по-често да се сменят, но аз годинка си изкарах с едни, след това смених.
Виж целия пост
# 13
и аз не съм ги сменяла, но пък ние шише ползваме от 2-3 месеца и то само вечер. дори още биберонът не съм сменяла.
ако ти се виждат захабени и надраскани шишетата, по-добре ги смени. и аз знам, че в пластмасата се натрупват разни гадости.
Виж целия пост
# 14
И аз не съм си сменяла до сега шишенцата, но се налага да купувам нови биберони заради разширените дупки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия