За зашиването след нормално раждане

  • 1 987
  • 29
срам не срам ще споделя-след раждането имах 3-4 шева всичко зарастна но ми се струва че не са ме зашили достатъчно-отвора е много широк и не знам дали това ще доведе до някакви проблеми.Някой имал  ли е подобен проблем и може ли това да се коригира в последствие.
Виж целия пост
# 1
мен също ме шиха. имах и външни и вътрешни. до колкото знам ако не си зашита правилно ще се изпускаш по малка нужда ако го няма при теб това нешто мисля че няма за какво да се тревожиш bye
Виж целия пост
# 2
newsm56А пък мене ме бяха направили по- девствена. newsm56   Shocked
Виж целия пост
# 3
newsm56А пък мене ме бяха направили по- девствена. newsm56   Shocked

И мен  Blush
Виж целия пост
# 4
аз си правех по дълго време промивки със смрадлика
Виж целия пост
# 5
аз си правех по дълго време промивки със смрадлика

Е, да де, ама смрадликата няма да стесни отвора  Crazy
Виж целия пост
# 6
при мен си зарастна,сигурно зависи и от отвора newsm78
Виж целия пост
# 7
какъв е тоя моя късмет-всички ли са ги зашили по-тесни Sadами май ще имаме и проблеми със секса. а преди бях толкова тясна.
Виж целия пост
# 8
какъв е тоя моя късмет-всички ли са ги зашили по-тесни Sadами май ще имаме и проблеми със секса. а преди бях толкова тясна.

Нищо, де, втория път си кажи какъв диаметър искаш Innocent fiuuuuuu
Виж целия пост
# 9
Мен също не  са ме зашили както трябва и секса вече не   е същия.Гинеколожката ми каза че може да се направи пластика,но е излишно ако смятам да раждам пак,защото тогава ще се  скъса,така че докато не родя отново и не попадна на добър шивач-няма да ме грее. Joy         
Виж целия пост
# 10
 Да, и мене ме направиха девствена Simple Smile Доктора като свърши с шиенето и вика :" Еееее....сега вече мъжа ти няма как да не ме почерпи". Истината е обаче че ми се струва че малко е прекалил. Определено на мъжа ми мноооого му харесва, но мене понякога ме наболява:(
 В смисъл трудно влиза!:) хехехех:)
Виж целия пост
# 11
при мен си зарастна,сигурно зависи и от отвора newsm78

Определено  Mr. Green Че то така ако зарастваше всичко отдолу, само със смрадлика... #Crazy Не говорим за шевовете  Peace
Виж целия пост
# 12
срам не срам ще споделя-след раждането имах 3-4 шева всичко зарастна но ми се струва че не са ме зашили достатъчно-отвора е много широк и не знам дали това ще доведе до някакви проблеми.Някой имал  ли е подобен проблем и може ли това да се коригира в последствие.
Отиди на гинекологичен преглед и кажи проблема си .
Най -добре това направи  Peace

Аз подобен проблем съм нямала,въпреки че имах дълбока епизиотомия при първото раждане ,поради употреба на форцепс.
Нямала съм проблем и след второто раждане което протече нормално ,но пак със шевове.
Виж целия пост
# 13
Да, и мене ме направиха девствена Simple Smile Доктора като свърши с шиенето и вика :" Еееее....сега вече мъжа ти няма как да не ме почерпи". Истината е обаче че ми се струва че малко е прекалил. Определено на мъжа ми мноооого му харесва, но мене понякога ме наболява:(
 В смисъл трудно влиза!:) хехехех:)
И при мен така,дори секса е по добър от преди LaughingПо темата ако ще раждаш пак просто си ангажирай свестен лекар,ако не мислиш да раждаш можеш да си направиш пластика,не мисля че е кой знае колко скъпо една приятелка си прави след 4то дете и е много доволна Laughing
Виж целия пост
# 14
На мен при зашиването ми остана излишно месо  Shocked Shocked Shocked, което кървеше и се наложи да ми правят пластика - казаха ми че струва 500 лв ( в майчин дом - Варна), аз минах по здравната каса и платих 120 лв.Все едно бях родила още веднъж, но сега вече всичко е ок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия