Немога да приема една мисъл...!

  • 3 857
  • 59
Немога да свикна ( а и незна дали е нужно де), че някога може да имам второ дете. А представяте ли си сега???? Аз съм на 22...имам син на 1г.11 месеца. От миналия месец спрях противозачатъчните и понеже знам че се забременява от раз сега, реших да се пазим с презерватив ( от началото на акта) + прекъснат акт:) Демек хем от вънка хем в презерватив, за да съм сигурна че и да изтече преждевременно някъде нещо, ще е в презерватива. Тоя месец съм правила 2 пъти секс само ( единия път преди съвсем да ми свърши), но незнам дали защото спрях хапчетата и цял месец ме боли корема, гади ми се ( винаги когато съм в овулацция или преди цикъл ми се гади), а гърдите не са спрели да ме болят от както ми доиде цикъла миналия месец. Общо взето съм почти сигурна че това е в резултат на спирането на хормоните. Непрекъснато имам чувството че ще ми дойде, после пък ми минава, имам малко по-засилено течение ( като когато съм в овулация)и  така нататък. Понеже знам , че след ОК, овулацията настъпва веднага и незнам колко време ще му е нужно на организма да се оправи и нормализира цикъла ми, та сега се чувствам нон стоп като бременна. И почвам да параноясвам. И си мисля сега...ами как , аз искам да се връщам на работа!, с 2 деца...ще се обезформя съвсем, няма да ме харесва мъжа ми, няма може би да се чувствам секси, и ще преличам на....крава за разплод. Ей такива ми се въртят само...мисля си че като съм родила едно дете и съм се отчела ! А и наистина неискам друго за сега. Искам да ми е живо и здраво това, да си имаме парички , да си го гледаме и да не го лишаваме от нищщо ( с две деца ще ни е трудно), плюс това съм  и студентка..ами аз целия си студентски живот ще го изкарам с корем !:(Абе е такива неща....а като четох в един друг форум че след спиранто на хапчетата тези аномалии в организма продължават до 6 месеца, и че може хич да не ми дойде сега направо съм луда.
 Кажете как е с две деца?Въпреки че не ми се и помисля даааажеееееееееее. Басси, извинете ме ! Просто това гадене и тази болка в гърдите ( която дори ми напомня и периода в който кърмих), ми провокират тези мисли.!
Виж целия пост
# 1
С две деца се чувстваш още по- пълноценен човек thumbsup
Но щом още не си готова за това, няма лошо! Peace
Виж целия пост
# 2
да, не съм готова, но сеопитвам да се самонавия че все пак няма нищо лошо, за да не ми дойде като гръм от ясно небе някой ден. НО НЕ УСПЯВАМ. Отчайвам се дори.
Виж целия пост
# 3
Трябва да се успокоиш и да спреш да мислиш за това.Все пак не е задължително да имаш второ дете след като не си готова...  bouquet
Виж целия пост
# 4
с две деца е много хубаво,но ти имаш още много време-още си много малка.аз също много време не можах да се подотвя психически за второ дете ,но когато видях,че годинките ми напредват се реших и естествено не съжалявам-просто чувствах,че имам нещо недовършено....с 8г разлика са и съм доволна-баткото е самостоятелен и много ми помага.така,че имаш време-не бързай.сама ще усетиш когато дойде момента...
Виж целия пост
# 5
Ама, аз не бързам, просто ....нали ви казвам защо го пиша.
Абе, чесно казано, даже малко съжалявам че пуснах темата. Разбирасе, ако забременея - да е живо и здраво ! ама и аз  ги мисля едни тъпотии..
Даже си мисля, че ако забременя веднага след спирането на хапчетата може да не е хубаво:( Организма още не се изчистил съвсем от хормоните.....дедазнам
никак не ми е коледно май:( какви неща се размислих:(
Виж целия пост
# 6
         Спомням си много добре този период в живота си!Събуждах се редовно стресирана от поредния сън , в който съм бременна! SickПросто си в депресия, това е! Щом не искаш друго дете ,значи не искаш!Не е задължително , нали!
     Имам две деца , с разлика 7 год и много исках второто дете!Така че.......всяко нещо с времето си!
Виж целия пост
# 7
Ти пък!... Аз на 22 изобщо не мислех за деца Laughing Но всичко по реда си- прииска ми се едно, после още едно Heart Eyes Толкова ги обичам и им се радвам, че може и трето да ми се прииска. Но за сега- не Naughty А ти имаш толкова време пред себе си... Party
Виж целия пост
# 8
И аз съм на моменти-понякога ми се иска да имам второ дете,понякога не-на 100% ще съм сигурна ,че го искам ако знам че ще е момиченце-но тази мечта без опит никога няма да стане реалност
Виж целия пост
# 9
Ако питаш мен по-добре сега докато си толкооооова млада и няма да усетиш как на 30 ще си живееш живота с две отраснали деца, а и съм 100% сигурна, че възстановяването от раждането на 22 не е като на 30  Laughing Хайде, успех и не ме приемай много насериозно - искам да кажа, че ти желая всичко добро каквото и да стане  Sunglasses
Виж целия пост
# 10
И аз бях на 22 с първото си дете. Преминах през тежки изпитания около раждането и 2-3 години не исках да чуя за второ. Но, ...  С едно пораснало вече, започнах много силно да искам второ и то не закъсня. Сега си мисля и за трето даже, но за това са нужни двама, а вторият не е много ентусиазиран, казва, че е вече пенсия Laughing
Виж целия пост
# 11
Чувствам се чудесно с две деца и в никакъв случай така,както описваш "обезформена съвсем, няма да ме харесва мъжа ми, няма може би да се чувствам секси, и ще преличам на....крава за разплод".Родих второто си дете,когато бях готова и го исках-направи го и ти тогава.
Виж целия пост
# 12
Честно казано, ако съжалявам за нещо е, че не родих второ, когато Митака беше на две годинки. Сега, като си помисля колко ще изпусна в професионален план и че ще трябва да започвам отначало, направо се отчайвам. В момента имам шансове за по-добра работа и ще ги изгубя, ако излезя в майчинство. А, като излезя, не си представям, че ще го оставя мъничко на бабите и ще се върна на работа. А времето си върви, детето си расте и ще им е трудно да се разбират после. Изобщо, дори и да си бременна, приеми, че всяко зло е за добро. Но според мен е на хормонална основа състоянието ти. Поне, както го описваш, шанса ти за забременяване е минимален.  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз също съм на мнение, че искам да дам на Гери всичко от което има нужда поне още година - две и ще е добре да стане тогава, когато ние /по-точно аз искам, понеже мъжът ми е готов и веднага за това Wink/, но ако стане сега  - няма да го връщаме я Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Това колко деца ще имаш си е абсолютно твоя работа,твоя и на мъжа ти!Щом не можеш да приемеш мисълта за второ дете,ми не раждай повече!Пък и при тези мерки,които вземаш,едва ли ще забременееш отново.
Като майка на две деца се чувствам абсолютно пълноценна,и въпреки че кг ми са далеч над нормата,съпругът ми не е престанал да ме обича и желае.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия