Гледате ли "Великите българи" по Канал 1?

  • 1 651
  • 33
Чувствам се горда, че съм българка, а отдавна не ми се беше случвало...
Пуснете си да го гледате, макар че повече от половината вече мина. После може и да обсъдим класацията
Виж целия пост
# 1
да, гледам, интересно е...Кой мислите ще е на номер едно?
Виж целия пост
# 2
Не, но гледах доста обширен репортаж за Дарина  Sad по БТВ - дано се смили Бог и запази това дете  Praynig  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 3
Не, но гледах доста обширен репортаж за Дарина  Sad по БТВ - дано се смили Бог и запази това дете  Praynig  Praynig  Praynig
Аз също! Praynig Дано съберем пари за малката. Продължавам да плача! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 4
Не, но гледах доста обширен репортаж за Дарина  Sad по БТВ - дано се смили Бог и запази това дете  Praynig  Praynig  Praynig
Аз също! Praynig Дано съберем пари за малката. Продължавам да плача! Praynig Praynig Praynig

Момичета погледнете закованата тема за Дари! МТел са обещали линия за СМС-и!

По темата - гледам Wink Ама нещо класирането малко ....... хан Кубрат, след Лили Иванова и Бойков Борисов Sad ........
Виж целия пост
# 5
Имам си фаворит:Джон Атанасов.
Виж целия пост
# 6
Чувствам се горда, че съм българка, а отдавна не ми се беше случвало...

Да, и аз така.

Наистина повечето заслужават да са там.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Гледахме го семейно.... Най-се радвахме на учителя - Нено Юруков ако не се лъжа бе името.... А за мен голямата изнена бе присъствието в 10-те на Петър Дънов!
Виж целия пост
# 8
Не, но гледах доста обширен репортаж за Дарина  Sad по БТВ - дано се смили Бог и запази това дете  Praynig  Praynig  Praynig
Аз също! Praynig Дано съберем пари за малката. Продължавам да плача! Praynig Praynig Praynig

Момичета погледнете закованата тема за Дари! МТел са обещали линия за СМС-и!

Това е много добър вариянт. Много повече хора ще пуснат смс-и. Просто се зарадвах, че случая добива такава общественост!
А по темата, че не написах нищо преди малко...ами странно ми е и на мен за хан Кубрат, Лили Иванова и Бойков Борисов.  newsm78
Виж целия пост
# 9
ДА, гледах го и просто съм изумена...
Виж целия пост
# 10
Много съм доволна от първите 10, особено ,че Петър Дънов е сред тях.За мен той е най-великия българин.Радвам се,че българите са гласували за него.Наистина България избра най-достойните на първите 10 места,никакви забележки.
Виж целия пост
# 11
ДА, гледах го и просто съм изумена...

Какво те изуми толкова? Simple Smile
Единствено присъствието на съвременните политици беше неуместно.
Учителят от Немската наистина беше изненада, при това на толкова предна позиция; явно наистина е успял да вдъхнови учениците си. Има надежда значи
Доколкото знам , Б. Борисов е поискал да не бъде включен в класацията, но все пак името му присъстваше.
Виж целия пост
# 12
Да, гледах и се почувствах засрамена, че имам сънародници дето смятат за ВЕЛИК БЪЛГАРИН един циганин-педераст!
Виж целия пост
# 13
Гледахме го и още как Close
Бая нерви изхабих и хич,ама хич не се възгордях Naughty!
Добре,че челната десятка беше съставена все от достойни Българи,та да изпусна парата Whistling
Що за класация е тази,в която се сравняват личности като Вазов,Левски,Ботев,Паисий,Аспарух...с такива като Нешка Робева,Албена Денкова,Бойко Борисов(без лоши чувства към споменатите) Rolling Eyes?
За Азис не ми се коментира дори #2gunfire
Виж целия пост
# 14
Оставете Азис... не може да забраним на простаците да гласуват. Все пак класацията е общонародна и демократична. Както казаха и в коментарите, някои бъркат понятията величие и популярност
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия