и аз се изненадах с близнаци,така че,привет на всички!

  • 4 953
  • 31
Shocked Споходи ме най неочакваната изненада в живота ми.Тъкмо се реших за второ дете ,а то се оказа придружено с трето.Още не мога да го осъзная.И в двата рода няма близнаци,но както каза доктора винаги има първи път.
За моя голяма изненада почти цялата налична информация е основно с проблемите по време на износването и раждането на близнаците.Ще ви бъда много благодарна ако споделте нещо по обнадеждаващо.Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
Е това се казва новина ! Добре дощла в отбора:))
Виж целия пост
# 2
Здрасти, здрасти!  Желая ти лека бременност и безпроблемно раждане! thumbsup
Виж целия пост
# 3
Здравей и от мен,
пуснах подобна тема преди месец, абсолютно те разбирам.  Laughing Да са ти живи и здрави всичките и лека бременост. newsm64
Виж целия пост
# 4
лека - както ти писах и в дир.а няма нищо страшно - само радости те чакат  People Angel  People Angel
Виж целия пост
# 5
Добре дошли на всички нови бъдещи мами в отбора на веселата тройка!:welcome:
И специално на теб Юле! Разкажи нещо, когато се отърсиш от шока. Къде сте във времето? Как се чувстваш.... и т.н.
 twin_neutral
Виж целия пост
# 6
Цитат на: juliа
Shocked Споходи ме най неочакваната изненада в живота ми.Тъкмо се реших за второ дете ,а то се оказа придружено с трето.Още не мога да го осъзная.И в двата рода няма близнаци,но както каза доктора винаги има първи път.
За моя голяма изненада почти цялата налична информация е основно с проблемите по време на износването и раждането на близнаците.Ще ви бъда много благодарна ако споделте нещо по обнадеждаващо.Предварително благодаря.

Честито на квадрат!
И в нашия род доскоро нямаше близнаци, но вече има Laughing
Колкото до информацията - наистина не е рог на изобилието, но нали затова е и форумът, да си споделяме радости,  ядове и новини. И всички, които сме тук, само обнадеждаващи неща можем да кажем, макар че наистина не е лесно.
А засега мили нови мами, почивайте и дебелейте! И прочетете докато сте с коремите каквото можете, че после няма време-е-е-е-е. #Silly
Виж целия пост
# 7
Привет и от мен!
Искам да се включа и аз в темичката. И аз бях ошашавена от новината. Ще ми бъде приятно да обменяме информация. И аз в началото четях за проблемите при бременността с близнаци, но пък сега си казвам какво толкова, ще изтърпя всичко, стига да се родят живи и здрави и се успокоявам като гледам снимките на близнаци във форума и колко са сладки.
Виж целия пост
# 8
Айде добре дошла   #Milti  
Гледай си спокойно тумбака и хич и не мисли, че ще имаш проблеми. Никак не е задължително бременност с близнаци да е тежка. Аз примерно изкарах чудесно и на крака през цялото време. Пожелавам го и на теб.
Почивай докато можеш  Laughing Ходи си редовно на консултациите и ни информирай как си  Grinning
Весело бременеене  Grinning
Виж целия пост
# 9
Добре дошла:-) и от мен. Въобще не се притеснеявай за бременността си. Както каза, DiVa гледай си тумбака и си ходи редовно на консултациите. По-добре е да не знаеш за всички гадости, които могат да ти се случат. Ако, не дай си боже, ти дойде до главата тогава го мисли. Аз също имах прекрасна бременност, спрях  работа 20 дни преди раждането и напълнях 16 кг., от които 1 седмица след раждането ми останаха 3 за смъкване. И в нашата рода няма близнаци, но се оказа, че само 30% от близнаците били наследствени, а и нали все някога трябва да има първи път:-) Be happy Laughing
Виж целия пост
# 10
Цитат на: jojoba
Привет и от мен!
Искам да се включа и аз в темичката. И аз бях ошашавена от новината.

Привет!
В Бургас ли ще раждаш?
По стечение на обстоятелствата аз родих тук и съм на твое разположение за всякаква информация.
Ако искаш ми пиши на лични.
Виж целия пост
# 11
Честито и от мен на новодошлите. Я не се шашкайте и не вярвайте много на нещата, с които ви плашат. Аз изкарах перфектна безпроблемна бременност и въобще не съм се пазила. Ходех като луда, защото само така моите дивачета  #Milti   #Milti спираха да ме ритат. Изминавала съм по десетина километра на ден понякога, само и само да се усмирят, че нищо друго не помагаше. Дори в шестия месец се катерих веднъж по Витоша и преходът беше толкова ужасен, че чак мъжа ми го заболя кръстът, а пък на мен нищо ми нямаше. Е, наистина коремът си тежи доста и накрая се чувствах като "Краз", но това се забравя. Затова мислете позитивно и всичко ще е наред.  newsm30  newsm30
Виж целия пост
# 12
Надявам се и моята бременност да премине леко и да имам енергия, а после живот и здраве да се радваме на здрави и хубави бебчета.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Ana_D
Аз също имах прекрасна бременност, спрях  работа 20 дни преди раждането и напълнях 16 кг., от които 1 седмица след раждането ми останаха 3 за смъкване.

Ана, много добре ми подействаха тези ти думи, тъй като доктора ми каза че иска много рано да спра работа, а аз не мисля така. Да не говорим че 16 килограма са нищо.
Аз страхотно се забавлявам със състоянието си и се радвам на всяка промяна в тялото ми. И в офиса и у дома и сред приятелите съм обградена с огромно внимание и любов, смятам че това е най-важното за всички нас.
Даже онзи ден една от продавачките в магазина за бременни ме помоли да ме пипне за късмет, тъй като мечтата и е да има близнаци #Milti  #Milti усещането е страхотно!А пък и весела компания се оформяме Laughing
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Lilu 76
много добре ми подействаха тези ти думи, тъй като доктора ми каза че иска много рано да спра работа, а аз не мисля така. Да не говорим че 16 килограма са нищо.


За да ти стане още по-хубаво ще ти кажа, че аз качих 17 и като родих имах 6 за сваляне. Друг е въпроса, че после ги направих повече, ама за това не са ми виновни децата, а локомията  Laughing
А по отношение на работата - ако си добре и си караш нормално бременеенето, хич и не спирай работа. Ако имаш някакво ежедневно занимание и натоварване ще се чувстваш много по-добре. Стига работата ти да не е свързана с тежък физически труд де  Grinning  Аз не работех когато забременях, обаче като научихме новината веднага се разтърсихме за жилище, купихме и се почна един ремонт 4 месеца ... съборихме всичко до тухла /не аз де, майсторите  Twisted Evil / Та имаше търчане по цял ден покрай ремонта, все едно си ходех на работа. Нямах време да се прибера да сготвя даже, хапвахме някъде навън и тогава се прибирахме /освен ако не продължавахме някъде по баровете  Tada / Нанесохме се точно 2 седмици преди да родя и тогава вече реших, че се отдавам на заслужена почивка.
Така, че чувствате ли се добре момичета, дерзайте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия