Кога почвате да приготвяте ястията за Бъдни вечер?

  • 681
  • 9
Кога започвате да готвите за Бъдни вечер и кое приготвяте първо и кое последно? Аз все още не съм започнала да приготвям нищо мисля да почна след 4ч.?
Виж целия пост
# 1
Вчера.
Баклавата ми беше първа, последното още не ясно Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Когато ми остане време.Днес започнах и не знам кога ще свърша. ooooh!
Виж целия пост
# 3
аз направих вече чушките с боб и пълнените гъби, ще правя и едни бутерки, но по-късно за да са топли Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Вчера направих баклавата,сега правя боба,а по късно ще направя и другите неща!
Виж целия пост
# 5
Майчето сутринта направи щрудел, аз преди обяд зготвих боб и вече сме готови. Останалите неща съм си ги купила.
Виж целия пост
# 6
Снощи се прибрахме от няколко дневно гостуване в София и веднага се захванах с приготовленията. Направих баклавата и леща яхния. След малко ще започвам със постните сърми и накрая питката. Ааа, и 1-2 салатки  Laughing. Ще се наложи и тортата за утре да я правя днес, защото иначе няма да ми стигне времето за всичко  ooooh!.
Виж целия пост
# 7
Докато Джулия спеше на обяд,направих сърмите,сварих тиква и бобена салата-всичко е готово.
Виж целия пост
# 8
От сутринта.
Направих сърмите и боба, сега се пече питката.
После баклавата, малко да си отдъхна, викам  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ох готова съм.Само питката ми остана,но ще я правя 1 час преди вечеря,за да е топла.

Преди една седмица си направих баклавата,снощи само я залях.Вчера си направих пуканките,ошава ,боба и плънките.Останалото довърших днес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия