не пазарувайте в магазин Креми в Люлин

  • 2 110
  • 28
Вчера за пореден път се опитах да пазарувам в магазин Креми в Люлин,но ни изгониха за трети път.Исках да купя на сина си ботуши и пуловер и въобще да пазарувам,но ми отговориха че имам три минути да си избера и после трябва да излезна,защото не искат да се занимават с нас.Не знам за вас,но аз мисля ,че това е меко казано скандално отношение към клиенти.Държах да го споделя с вас ,за да не се разкарате до там и да не ви позволят да пазарувате.От мен толкова за сега.Весела Коледа и Щастлива Нова Година за всички!!!
Виж целия пост
# 1
да, за съжаление отзивите са този магазин са все в този стил - да си правят изводите!
Виж целия пост
# 2
Нека и аз да кажа,че НЕ съм доволна от отношението в този магазин!Още по време на бремеността ми исках да пазарувам от там,бяха две продавачки и двете бяха страшно намръщени и ме убеждаваха какво да купя,когато им казах каква количка съм си избрала(Peg Perego),възрастната дама с очила,която продава там или е може би нещо като шеф newsm78 ми каза,че ако не си взема Чико 3 в 1,детето ми няма да се чувства комфортно и ще има гръбначни изкривявания! Shocked #Cussing outЛюбезно се опитах да и кажа,да не ми натрапва своето мнение,но тя продължи да ме убеждава и едва ли не да ми обясни,колко съм неграмотна и как нищо не разбирам,при това ми държеше такъв тон,който по никакъв начин не подхожда на продавач към клиент!
След раждането си за втори път отидох там,за да търся кенгуру на Чико,имаха само един модел,аз попитах за Go Oxford и същата тази жена ми каза,че такова не съществува Shocked,помислих,че нямат в наличност и я попитах,кога ще получат,но тя ми каза"Абе, Shocked,момиче казвам ти ,че Чико имат само такова(Soft and Safe),ако искаш друго,търси си пък да видим къде ще намериш? Shocked Sick
Мисля,че няма нужда от коментар,изводите всеки прави сам за себе си...
Аз повече няма да стъпя там,нищо не съм купила и няма и да го направя,по разбираеми причини Wink
Виж целия пост
# 3
Интересна политика - да гониш клиентите ... подозирам , че скоро няма да имат такива  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Явно някои клиенти това не ги спира.Преди известно време имаше теми за този магазин даже и собственичката-продавачка се намеси много грубо разбира се в неин стил,след като още е отворен магазина значи има хора,които не им пука от това отношение.
Виж целия пост
# 5
da,познавам хора които си мислят 4е купувайки оттам са елита в Люлин Joy
Виж целия пост
# 6
И аз съм с наблюдение, че там продават само на клиенти със сметки над 500лв. Според тях майка, която иска да купи на детето си ботуши за 100лв, не представлява интерес. И аз съм ходила два пъти, първия път бяха още в м-н Витоша, много набързо ме отказаха. Втория път вече се бяха преместили отсреща под блока, пак ме отказаха. Не разбирам политиката на собствениците. Последният път казах на бабата, че просто е луда и губи клиенти. Но на нея не и пука. И от мен съвет: Ако не искате да си създавате комплекси и разваляте настроението НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!
Весела Коледа!
Виж целия пост
# 7
Още не се е включила собственичката,която явно чете тука.
Като се включи ще стане екшън-върхът на простотията е !
Мен пък точно такива теми завинаги ме отказаха да влезна в този прословут магазин,макар че наглата собствнечика смята,че който говори и пише против магазина и завижда,не може да си го позволи и за него гроздето е кисело.Смях в залата.
Виж целия пост
# 8
Ама аз не мога само да разбера от къде го има това самочувствие!!!В магазина не се предлага нищо специално и повече от колкото в другите магазини!
А и то всичко прочетено, мога да кажа, че става дума за зверски комплекси и адска тъпотия примесени с липса на възпитания!!!
Виж целия пост
# 9
Чела съм и преди темите тук за този магазин. Явно ние сме минали между капките. Едната количка преди време си купихме от тях, още бяха във м-н Витоша, попаднахме на едно момче, май син й се води, беше страшно любезен. В другият магазин отсреща съм влизала само да търся покривало за количката за зимата. Нямаха, упътиха ме кога ще получат, но аз не отидох, защото си намерих.

Тази очилата жена май съм я мяркала там да седи, но просто не съм общувала с нея.
Но при толкова негаътивни мнения, то е ясно, че просто между капките сме минали ние с нашата покупка.

Явно политиката си им е такава. 
Виж целия пост
# 10
Количката,столчето за хранене и столчетата за кола сме купували от там,винаги са били доста любезни  newsm78.Даже за последното столче на каката прибягаха до някъде за да ни донесат още един модел,за да си изберем.Странно ми е това,което пишете,но не го оспорвам,просто споделям моите впечатления. Peace
Виж целия пост
# 11
Винаги ще го казвам - по добре от пазара, от колкото от там. Чудя се как така този магазин още има клиенти  newsm78.
Виж целия пост
# 12
Винаги ще го казвам - по добре от пазара, от колкото от там. Чудя се как така този магазин още има клиенти  newsm78.
МИ и аз  Shocked
Виж целия пост
# 13
Само искам да допълня,че не става въпрос само за парите!Нещата,които съм искала да купя оттам,както вече разказах са Чико и Peg Perego,не мисля,че съм изглеждала неплатежоспособна!Според мен тази жена просто е изключително невъзпитана и надменна,няма право да държи такъв тон на когото и да било Naughty!Аз пък сега за първи път попадам на тема за този магазин,по принцип избягвам да коментирам,но...там направо ме изкараха извън нерви! CrazyПри това бях бременна!
Относно това,че чете тук и ще се включи-ами каквото иска да прави,не може да ме накара да отида там за нищо на света NaughtyАз нямам намерение да споря,просто споделям мнение,което не натрапвам на никого! Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Само искам да допълня,че не става въпрос само за парите!Нещата,които съм искала да купя оттам,както вече разказах са Чико и Peg Perego,не мисля,че съм изглеждала неплатежоспособна!Според мен тази жена просто е изключително невъзпитана и надменна,няма право да държи такъв тон на когото и да било Naughty!Аз пък сега за първи път попадам на тема за този магазин,по принцип избягвам да коментирам,но...там направо ме изкараха извън нерви! CrazyПри това бях бременна!
Относно това,че чете тук и ще се включи-ами каквото иска да прави,не може да ме накара да отида там за нищо на света NaughtyАз нямам намерение да споря,просто споделям мнение,което не натрапвам на никого! Simple Smile
Има няколко хитови теми за отя магазин-голям скандал беше станал и  явно някой я е предупредил,че пишем тука и се беше включила.Потърси с търсачката и ще видиш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия