Весела Коледна седмичка :) 25.12-31.12

  • 7 319
  • 183
Весела Коледа от мен с новата темичка Simple Smile
Явно аз съм то най ранобудните Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Честито Рождество!
Нека всички бъдат чисти и добри като новородени!
Виж целия пост
# 2
Честито Рождество и от мен.
Виж целия пост
# 3
Честита Коледа!!!
Още веднъж искам да Ви пожелая, много здраве и щастие! Да се чувствате обичани и да обичате!  newsm51 newsm17 newsm51
Виж целия пост
# 4
  Честита Коледа! Много здраве, щастие и любов на всички!

Виж целия пост
# 5
Честито Рождество и от нас. Моля се във всеки дом да влезе радостта, мирът и вярата, а заедно с това и здраве за всичките ни дечица.

Благодаря ви за пожеланията за Ния вчера. нямахме време да се включим, че и двамата са болни, но както се пожелахме с Иги - болестите да останат в старата година - на всички ви го пожелавам.

Хайде празнувайте!!!!
Виж целия пост
# 6
Честито Рождество Христово и от моето семейство   Heart Eyes
с пожелания за весели празници и много плодородна година,пълна САМО със здраве   newsm51
                                      hug      ОБИЧАЙ ТЕ СЕ          kiss
Виж целия пост
# 7
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!
Виж целия пост
# 8
Честито Рождество Христово! Щастлива и Весела Коледа! Бъдете здрави, усмихнати и лъчезарни!
Виж целия пост
# 9
Весела Коледа на всички! Hug
Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 10
ЧЕСТИТА КОЛЕДА и ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
Виж целия пост
# 11
Честита Коледа  bouquet
Виж целия пост
# 12
"Девицата днес ражда Свръхестествения, и земята поднася на Непристъпния пещера; Ангелите с пастирите славословят, а мъдреците със звездата пътешестват - понеже заради нас се роди Младенец - Предвечният Бог." - Кондак, глас 3 от Св. Роман Сладкопевец
Виж целия пост
# 13
Мир в сърцата и душите ви.Честито Рождество!
Виж целия пост
# 14
Коледа - ден за равносметка и нови мечти! Да сме добри - изисква малко усилие, да сме благородни - изисква повече, но да обичаме Господ и хората трябва само едно голямо сърце! Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия