Savet...?

  • 991
  • 7
Vesela Koleda na vsichki!

Obrashtam se kam vas za edin savet.
Na 18 godini sam, i ot 1 godina i polovina stradam ot razli4ni infekcii. Problema ne e tam che ne moga da se izlekuvam ot edna edinstena, a tam che sled kato napravq lechenie za edna infekcia idva vtora,treta,4etvarta...i vsichko se povtarq do bezkrai!
Smenila sam razli4ni ginekologa, opitala sam s razli4ni lekarstva, polovi kontakti nqmam ot kakto e zapo4nalo vsi4ko tova i sam vinagi vnimatelna v higienata, no bez rezultat!
Na kakvo se dalji vsi4ko tova, Kak da sloja krai na vsi4ki tezi infekcii, Neznam kakvo moga da napravq pove4e? Molq vi daite mi nqkakaf savet?
Виж целия пост
# 1
И аз имам същия проблем! Все съм си с някакви оплаквания. Гориха ми раничка, за да се спре бялото течение и за да нормализират нещата, но ... Ако някой има добър гинеколог под ръка да даде координати, защото не попаднах на компетентен гинеколог до сега!
Виж целия пост
# 2
Nz..az si mislq che veche lekarstvata nqmat nikakaf efekt, samo vredqt i organizma otslabva...misleh da zapo4na nqkakvo tradicionalno le4enie ..ot roda na bilkite, no neznam kakvo da e ...i dali e pravilno?!
Виж целия пост
# 3
Няма смисъл да започваш нещо произволно. Лечението или терапията трябва да са добре съобразени със случая и теб като личност и нужди. Не се хващай на разни "това е лекарството което ще реши всички проблеми!"

Не казваш какъв тип инфекции имаш и други такива подробности за да може да се даде малко по-конкретен отговор.

При всички положения мога да ти кажа, че се нуждаеш от нещо за подсилване на имунитета.

Успех в лечението  Peace
Виж целия пост
# 4
Няма смисъл да започваш нещо произволно. Лечението или терапията трябва да са добре съобразени със случая и теб като личност и нужди. Не се хващай на разни "това е лекарството което ще реши всички проблеми!"

Не казваш какъв тип инфекции имаш и други такива подробности за да може да се даде малко по-конкретен отговор.

При всички положения мога да ти кажа, че се нуждаеш от нещо за подсилване на имунитета.

Успех в лечението  Peace


...imala sam razli4ni neshta, vseki pat kato pravq izsledvania e razli4no ... Kandida, Koli, Klebsiela, streptokoki...i ot tozi rod
...i spored men, logikata me vodi kam otslabnala imunna sistema no kak da q zakrepq ...neznam?
Виж целия пост
# 5
Аз след раждането бях така и сменях не само лекарствата, а и лекарките. Накрая попаднах на една, която ме лекува, освен с всичко останало и с билки. Редувах промивки всяка вечер с невен и една комбинация, която си купих от билкова аптека за възпалени яйчници /смрадлика, лайка..../.Така, не помня колко време, може би седмица-две. Нещата се оправиха. 1-2 пъти след това усетих течение и направих единична промивка с невена. Вече почти година не съм имала проблем. А лично за себе си открих, че след билковото лечение спрях да нося и ежедневни превръзки. Мисля ,че те не са много полезни, та ако ползваш спри.
А иначе за имунната система, момичетата са ти казали правилно, тя е много важен фактор при възпаленията.
Дано съм ти била полезна. Успех.
Виж целия пост
# 6
..kakvo moga da izpolzvam za podsilvane na imunnata sistema?
Виж целия пост
# 7
За имунната система може да използваш по възможност нещо хомеопатично. Поразгледай назад по темите доста се е изписало за това. Харесай си някое лечение и се свържи с хората които са писали по темата или  най-много ти допадат или направо се свържи с лекарите чиито координати са оставени.

Аз лично от опит бих ти препоръчала водорасли и коластра, но пак казвам прочети назад може и друго да си харесаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия