Случайно някой от вас .......

  • 1 049
  • 10
да е купувал детска пералня ?
На дъщеря ми и купихме за Коледа,но уви пералнята не РаБоТи.
Много ме е яд #Cussing out
Ако имате такова чудо споделете дали работят?
От Метро я купихме.
Виж целия пост
# 1
А тя как трябва да работи, нали в детска?  Blush
Виж целия пост
# 2
А тя как трябва да работи, нали в детска?  Blush
Ами трябва да издава звуци и да върти барабана,даже и с вода се пълни/така е показано на картинката де/
Ти да не си помисли,че искам да пера с нея? Laughing
Виж целия пост
# 3
Да, и работи. По-скоро работеше, докато не й свършиха батериите. Но с вода не се пълнеше, само въртеше барабана и издаваше характерни шумове Peace
Виж целия пост
# 4
Ох,момичета досега разглобявах пералнята /детската де/,защото дъщеря ми ме направи луда с въпроса Защо Дядо Коледа ми е донесъл неработеща играчка?А мене ме е яд та ми се вие свят #Cussing out
В последния момент купвахме играчките аз в Метро,децата с баща им отвън пред магазина и тъй на бързане .............
Ама здраве да е........
Виж целия пост
# 5
На щерката и донесе дядо Коледа-лелиния такава пералня, работи ,но ако не е добре затворена вратичката не. И аз помислих, че само толкова кратък живот има ...
Виж целия пост
# 6
Купихме пералня - същата, от Метро. Работи, но има някакъв проблем с вратата. Трябва да е затворена много добре, да щракне силно и тогава започва да върти. Има копчета горе, и 1-вото е за включване. Трябва да светне - иначе не ще да работи. Дано съм ти била полезна!
Виж целия пост
# 7
в тридневен срок можеш да  я върнеш или съответно смениш, а за смяна може и после май, но до 3 дни гаранция Peace
Виж целия пост
# 8
Можеш да я върнеш в тридневен срок или да направиш рекламация.Само че ти трябва фактурата .
Виж целия пост
# 9
обидно е, че ямаме истински избор на играчки за децата..... в магазините в Германия Италия и Гърция има такива неща, че на мен ми се приисква да си играя с тях!
Обаче сега се сетих, че аз имах детска пераля, която работше! В началото на 80те!!!!!!! Много ни е назад търговията  Confused
Виж целия пост
# 10
Моя брат върна играчка в Метро след 3 - дневния срок, обяснил, че е било за Коледа. Наистина много тъжно да обясниш, че дядо Коледа е донесъл счупен подарък Cry

Били много любезни, предложили му или смяна, или да му върнат парите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия