плашат ли се от прахосмукачка

  • 1 707
  • 37
вашите дечица. Моята бебка е на 6 месеца, но от както сме се прибрали от болницата тя не само не се плаши, а направо заспива. Sleeping  И като забелязах това като видя зор с приспиването - пусна прахосмукачката и докато изчистя къщата тя заспала. Невероятно просто...
Виж целия пост
# 1
много
също и духалката му е враг N2 Laughing
Виж целия пост
# 2
Браво на вас!  Grinning

Аз съм чистила с прахосмукачката само до навършване на 3-я месец - после вече го беше страх, та и досега (година и осем месеца е), но нашата си е шумна (на Samsung е), а и моят малък мъж е любител на нежните звукове  Grinning
Не харесва дори шумни играчки, ако е с нежна мелодия - става Wink
Та използваме прахосмукачката, когато е навън с мама или тати...
Виж целия пост
# 3
Не се плаши.
Аз умишлено постепенно усилвам мощността и говоря на Лора, за да знае, че този шум не е страшен.
Тя само ококорва очички  Shocked , но не съм забелязала да я е страх.
Виж целия пост
# 4
О, да - много се плаши. Задължително трябва да сме двамата с татко й - единият да чисти, а другият да я гушка, за да не плаче. На всичкото отгоре и кучето не обича проклетата прахосмукачка и само я лае... #Puppy dog
Виж целия пост
# 5
Въпреки, че беше отдавна - още пазя касетата на която и бях записала прахосмукачка, защото само това я приспиваше!
Виж целия пост
# 6
м да аз от начало карах помощницити да пускат прахосмуки като сме навън но от както застудя установих че и харесва и да я гледа и да я слуша  ideauu
Виж целия пост
# 7
Не от малка е закърмена с такива работи,прахосмука4ка,духалка и вси4ко каквото се сетите,за мое щастие Wink
Виж целия пост
# 8
Или не и обръща внимание, или се кефи.
Виж целия пост
# 9
Киска и Еска обикновено се забавляват и се хилят на глас, когато включа прахосмукачката  Wink .
Виж целия пост
# 10
От прахосмукачката не се плаши, а търчи с проходилката след нея да я хване  Shocked /и аз не мога да изчистя, разбира се Grinning /. Обаче от кухненския робот такъв рев надава, че .... ooooh! Странното е, че от блендер не се плаши, а само от робота  #Puppy dog   33uu
Виж целия пост
# 11
Хм, до сега не се бях замисляла, а минавам всеки ден с прахосмукача. Не е реагирала, седи на дивана в кошницата за кола, а аз дори дивана местя, тя си гледа телевизия, само от време на време ме следи и това е newsm79
Виж целия пост
# 12
Свекито разправя как й изгоряла прахосмукачката - нашият тати само така заспивал по едно време  Grinning

А нашият я мрази  Imp Откакто почна да се движи, като чистя, идва и я настъпва и я бута отпред, после отива отзад и сяда на кабела. Ходихме миналата седмица да си играе в една група деца и там награби 2 прахосмукачки детски едновременно и бръмча доста с тях  Shocked
Виж целия пост
# 13
До преди 3 месеца много го беше страх и изведнъж започна да проявява интерес към прахосмукачката. Сега иска сам да чисти и не ми дава да прибера на мястото и.
Виж целия пост
# 14
Да плашеше се но някъде към 1,5 година отмина този период
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия