Търся си компания за спортуване от Люлин

  • 1 496
  • 14
Ами, да, това си търся:) Дано да го намеря тук, защото мързелът ми е огромен, а скуката във фитнес залата, или на друго място, дето се потиш е още по-огромен.
Хелпнете, ако има желаещи, просто не ми се ходи сама.
Виж целия пост
# 1
Хайде на танци...аз вече ходя, но ако имаш и други идеи - споделяй, може и на лични.
Виж целия пост
# 2
На танци искам и аз.
Valcho, казвай бързо какви са танците, къде и кога да дойда. Мнооооооого ми се ходи на нещо такова за раздвижване.
Виж целия пост
# 3
На танци искам и аз.
Valcho, казвай бързо какви са танците, къде и кога да дойда. Мнооооооого ми се ходи на нещо такова за раздвижване.
Салса в Сиконко - понеделник, сряда и петък от 19 до 20ч. Много е гот, супер разпускащо. Сега са във ваканция до 03.01.2007г.
Чакам ви там  Laughing
Виж целия пост
# 4
Valcho, ти откога ходиш на тези танци? Стават ли за начинаещи? И на мен ми се ходи на нещо подобно, ама няма с кого... Как ти се отразяват на телосложението Wink , свалят ли се килца? И какви са цените?
Май доста питания станаха... Embarassed
Виж целия пост
# 5
И аз искам да се включа с въпросите - как се танцува? По двойки ли? Колко струва? Мерси предварително, много добре ми звучи!
Виж целия пост
# 6
Това място ме устройва.
Ако групата е за начинаещи ще дойда да видя за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 7
Много въпроси...започвам по ред. Вече обясних къде,кога и в колко часа. Групата е за начинаещи и започнахме на 04.12.2006г. Мисля че при добро желание можете да хванете всички стъпки взети до сега. Танцува се самостоятелно, за да се усвоят стъпките, а после се танцува и в двойка, за да знаеш и как да танцуваш с кавалер. Цената е 4лв. на час, а доколкото разбрах правят и партита, но аз още не съм посещавала такива.....В събота и неделя има група за деца от 16 до 17ч. - дъщеря ми ходи и е доволна.
За килцата не знам дали се свалят, защото аз нямам какво да свалям, но според мен оформят тялото, краката и ханша най-вече.
Мисля, че успях да отговоря на всички ви Laughing
Виж целия пост
# 8
Благодаря за отговорите! Simple Smile  Сега остава да се организираме...  Wink
Виж целия пост
# 9
Ами аз си ходя така че, който реши - да идва. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Аз да питам само още нещо  Flutter - ти как реши да ходиш точно на танци, някой ти даде идея, или ти отиде сама?
Виж целия пост
# 11
А има ли някакво изискване или с какво е добре да се облека и обуя? До сега не съм ходила на такива места /зали за танци/, но пък имам желание да пробвам, а не съм много сигурна как точно трябва да се облека.
Виж целия пост
# 12
Ама аз съм като дръвце, и на дискотека не ходя /да не говорим, че съм си метълистче  superuu/. Принципно бих опитала, ама като нямам чувство за ритъм ще е е голям смях:)
В къщичките на руския пазар има тае-бо, в Сиконко има и плуване, а в 6-ти има фитнес зала... някой да си избра нещо? Hug
Виж целия пост
# 13
ЧЕСТИТА НОВА 2007  ГОДИНА!
Да сте здрави и щастливи!

Valcho, днес ще ходиш ли на танци?
Може ли да ми обясниш как да ви намеря?
Знам къде е Сиконко, но моля от там на татък да ми помогнеш.
Може ли да се танцува с маратонки?
Виж целия пост
# 14
za тае бо съм много навита ама ми е далечко малко  Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия